Урсула фон дер Ляйєн стала першою жінкою в керівництві Єврокомісії

1 грудня Європейська комісія офіційно розпочала роботу з новим керівництвом на чолі Урсули фон дер Ляйєн, яка стала першою жінкою на цій посаді. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

У свою чергу, на посаді голови Ради ЄС Дональда Туска замінив раніше представляючий Польщу колишній премʼєр-міністр Бельгії Шарль Мішель.

У грудні минулого року Шарль Мішель оголосив про свою відставку. Причиною для відставки премʼєра стала урядова криза, яка розпочався в країні. Незадовго до цього бельгійський парламент висловив Мішелю вотум недовіри.

В Україні зʼявилася перша жінка-генерал. Їй стала Людмила Шугалій, яка отримала звання генерал-майора медичної служби та начальник Військово-медичного управління Служби безпеки України.

Перша зареєстрована у Вірменії правозахисниця-трансгендер заявила, що її погрожують вбити після виступу в парламенті під час громадських слухань «Національний індекс прав людини — моніторинг ООН».

Місузу Ікеда стала першою жінкою-політиком, обраною на місцевих виборах в місті Тарумідзу, на півдні Японії.

thebabel.com.ua

02-12-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Веб-сторінкаДата народження: 30 листопада 1979р.Відомості на момент обрання: освіта вища, президент, громадська організація "Міжнародний центр балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик. Центр політичного діалогу", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 29.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика