Уряд продовжив дію благодійної програми “Нафтогазу”, збільшивши її фінансування вдвічі - Верещук

Уряд продовжив дію благодійної програми НАК “Нафтогаз України” для Донецької та Луганської областей. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила віце-прем’єр-міністр — міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
 
“Уряд подовжив дію програми на 2022 рік, збільшив її фінансування вдвічі (зі 100 млн грн до 200 млн грн), а також поширив її на Херсонську область.

Це круто! Бо це кошти на соціальну інфраструктуру освіти та покращення комфорту перетину КПВВ з тимчасово окупованими територіями”, — написала вона, подякувавши колегам за підтримку.
 
У межах дії програми протягом 2022 року триватиме впровадження новітніх енергоефективних технологій на об’єктах соціальної інфраструктури і в сервісних зонах контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що дозволить частково забезпечити громади джерелом автономного електроживлення та зменшити їхню енергозалежність.

Окрім того, документом передбачається встановлення малих сонячних електростанцій на дахах будинків і споруд, влаштування на базі фотоелектричних модулів освітлення пішохідних переходів і місць загального користування, а також забезпечення електричними транспортними засобами для перевезення пасажирів.

Додамо, за даними Мінреінтеграції, у 2021 році для реалізації цієї програми було визначено 64 об’єкти, з яких 32 об’єкти розташовані у Луганській та 32 - у Донецькій областях. Серед них 8 дитячих садків, 19 закладів освіти, 6 лікарських закладів, 12 об’єктів соціально-культурного призначення, 19 об’єктів інфраструктури.

У межах цього ж проекту у грудні 2021 року на Донеччині та Луганщині встановили 11 “розумних” зупинок громадського транспорту.
 
Раніше Ірина Верещук розповіла, що саме “Нафтогаз” є спонсором програм із втілення новітніх енергоефективних технологій на об’єктах соціальної інфраструктури Донеччини та Луганщини: дитячих садках, лікарнях, школах.

Це, наприклад, сонячні батареї на дахах будинків, освітлення вулиць з використанням новітніх енерготехнологій тощо.

УНН

14-01-2022

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика