Устінова звинуватила очільницю "Голосу" Рудик у політичному рейдерстві

Народна депутатка від "Голосу" Олександра Устінова звинуватила голову партії Кіру Рудик у рейдерстві. Вона "зачищала неугодних" керівників обласних осередків перед з'їздом партії.
 
За словами Устінової, такі "зачистки" відбувались у Дніпрі, Чернівцях та Херсоні. Про це вона повідомила у своїх соціальних мережах.

Нардепка наголосила, що на місця "зачищених осіб" призначили помічників Рудик, які не мають жодного відношення до відповідних міст.

За останній місяць головою партії і її "посіпаками" з політради звільнили керівників "неугодних" обласних осередків, як-от у Дніпрі, Чернівцях чи Херсоні. Такі собі "зачистки" перед з'їздом,
– написала Устінова.

Наприклад, як розповіла депутатка, замість Олексія Поповича, який з нуля ще до парламентських виборів створював осередок, призначили Владислава Шелокова – помічника очільниці партії.

Устінова відзначила, що упродовж місяця створили ще 5 нових "осередків-пустишок". Їх очолили чинні депутати Київської ради від "Голосу":

  • Василь Попатенко – керівник Луганського осередку;
  • Зоя Ярош – керівниця Миколаївського осередку.

"Саме вони (ці депутати – 24 канал) голосували за всі одіозні "дерибани" землі в Києві, на які в Кличка не вистачало голосів і їх додавав "Голос", – додала Устінова.

Розкол у "Голосі": що відомо

  • Сергій Притула оголосив 7 червня про свій вихід з партії "Голос". Він зауважив, що його рішення пов'язане з діями нового керівництва.
  • Після цього Устінова заявила, що Рудик і голова фракції Ярослав Железняк захопили владу і витискають людей з партії.
  • На думку експертів, партія може розділитись на 2 частини: одна будуватиме з Притулою новий проєкт, інша – залишиться в "Голосі".
  • Депутатка Соломія Бобровська повідомила, що з партії можуть вийти 10 нардепів. Вона наголосила на рейдерстві Рудик.

24 канал

11-06-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1991р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 65.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика