В Естонії вперше уряд очолить жінка — 43-річна Кая Каллас

Новою прем'єр-міністеркою Естонії стане лідерка Партії реформ (очолила її 2018 року) Кая Каллас. Вона стане першою жінкою на посаді прем'єр-міністра Балтії. Про це пише видання Euronews. 

На цей пост її висунула 14 січня президентка Естонії Керсті Кальюлайд. Estonian world відзначило, що Естонія буде єдиною країною у світі, де й президент, і прем'єр-міністр — жінки. 

Каллас — юрист і колишня депутатка Європейського парламенту (2014-2018), яка представляла Альянс лібералів і демократів за Європу. Вона — донька одного з творців Партії реформ, колишнього прем'єр-міністра і колишнього комісара Євросоюзу Сійма Калласа. 

Каллас — красива ефектна блондинка. Що ж до стилю, то, судячи з її попередніх виходів, вона завжди ретельно продумує свої образи. Кая має стильний і елегантний вигляд. 

Як повідомило видання Err, Кая писала тексти пісень для естонського музичного гурту Ska Faktor, створеного 2006 року. Наприклад, авторство Каллас зазначено до пісні Ska Faktor "Näljas" (2009 року) з другого альбому Lollide armee. 

Нагадаємо, попередній прем'єр-міністр Естонії Юрі Ратас 13 січня виріши піти у відставку через звинувачення у корупції за участю головної посадової особи його партії, якого запідозрили в отриманні пожертвувань в обмін на політичні послуги. 

ТСН

26-01-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України Веб-сторінкаДата народження: 29 жовтня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 26.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика