В Естонії вперше уряд очолить жінка — 43-річна Кая Каллас

Новою прем'єр-міністеркою Естонії стане лідерка Партії реформ (очолила її 2018 року) Кая Каллас. Вона стане першою жінкою на посаді прем'єр-міністра Балтії. Про це пише видання Euronews. 

На цей пост її висунула 14 січня президентка Естонії Керсті Кальюлайд. Estonian world відзначило, що Естонія буде єдиною країною у світі, де й президент, і прем'єр-міністр — жінки. 

Каллас — юрист і колишня депутатка Європейського парламенту (2014-2018), яка представляла Альянс лібералів і демократів за Європу. Вона — донька одного з творців Партії реформ, колишнього прем'єр-міністра і колишнього комісара Євросоюзу Сійма Калласа. 

Каллас — красива ефектна блондинка. Що ж до стилю, то, судячи з її попередніх виходів, вона завжди ретельно продумує свої образи. Кая має стильний і елегантний вигляд. 

Як повідомило видання Err, Кая писала тексти пісень для естонського музичного гурту Ska Faktor, створеного 2006 року. Наприклад, авторство Каллас зазначено до пісні Ska Faktor "Näljas" (2009 року) з другого альбому Lollide armee. 

Нагадаємо, попередній прем'єр-міністр Естонії Юрі Ратас 13 січня виріши піти у відставку через звинувачення у корупції за участю головної посадової особи його партії, якого запідозрили в отриманні пожертвувань в обмін на політичні послуги. 

ТСН

26-01-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика