В Естонії вперше уряд очолить жінка — 43-річна Кая Каллас

Новою прем'єр-міністеркою Естонії стане лідерка Партії реформ (очолила її 2018 року) Кая Каллас. Вона стане першою жінкою на посаді прем'єр-міністра Балтії. Про це пише видання Euronews. 

На цей пост її висунула 14 січня президентка Естонії Керсті Кальюлайд. Estonian world відзначило, що Естонія буде єдиною країною у світі, де й президент, і прем'єр-міністр — жінки. 

Каллас — юрист і колишня депутатка Європейського парламенту (2014-2018), яка представляла Альянс лібералів і демократів за Європу. Вона — донька одного з творців Партії реформ, колишнього прем'єр-міністра і колишнього комісара Євросоюзу Сійма Калласа. 

Каллас — красива ефектна блондинка. Що ж до стилю, то, судячи з її попередніх виходів, вона завжди ретельно продумує свої образи. Кая має стильний і елегантний вигляд. 

Як повідомило видання Err, Кая писала тексти пісень для естонського музичного гурту Ska Faktor, створеного 2006 року. Наприклад, авторство Каллас зазначено до пісні Ska Faktor "Näljas" (2009 року) з другого альбому Lollide armee. 

Нагадаємо, попередній прем'єр-міністр Естонії Юрі Ратас 13 січня виріши піти у відставку через звинувачення у корупції за участю головної посадової особи його партії, якого запідозрили в отриманні пожертвувань в обмін на політичні послуги. 

ТСН

26-01-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Веб-сторінкаДата народження: 22 серпня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, професор кафедри менеджменту ім. професора Й.С. Завадського, Національний університет біоресурсів і природокористування України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика