В Естонії вперше уряд очолить жінка — 43-річна Кая Каллас

Новою прем'єр-міністеркою Естонії стане лідерка Партії реформ (очолила її 2018 року) Кая Каллас. Вона стане першою жінкою на посаді прем'єр-міністра Балтії. Про це пише видання Euronews. 

На цей пост її висунула 14 січня президентка Естонії Керсті Кальюлайд. Estonian world відзначило, що Естонія буде єдиною країною у світі, де й президент, і прем'єр-міністр — жінки. 

Каллас — юрист і колишня депутатка Європейського парламенту (2014-2018), яка представляла Альянс лібералів і демократів за Європу. Вона — донька одного з творців Партії реформ, колишнього прем'єр-міністра і колишнього комісара Євросоюзу Сійма Калласа. 

Каллас — красива ефектна блондинка. Що ж до стилю, то, судячи з її попередніх виходів, вона завжди ретельно продумує свої образи. Кая має стильний і елегантний вигляд. 

Як повідомило видання Err, Кая писала тексти пісень для естонського музичного гурту Ska Faktor, створеного 2006 року. Наприклад, авторство Каллас зазначено до пісні Ska Faktor "Näljas" (2009 року) з другого альбому Lollide armee. 

Нагадаємо, попередній прем'єр-міністр Естонії Юрі Ратас 13 січня виріши піти у відставку через звинувачення у корупції за участю головної посадової особи його партії, якого запідозрили в отриманні пожертвувань в обмін на політичні послуги. 

ТСН

26-01-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1991р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 65.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика