В Україні восьмий рік іде війна, але нема законів для захисту прав постраждалих – Верещук

В Україні вже восьмий рік триває військовий конфлікт, але в країні нема законодавчої бази для захисту прав постраждалих осіб.

Про це заявила віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук у ході круглого столу «Визначення статусу постраждалої від конфлікту особи як необхідна умова впровадження підходів перехідного правосуддя», повідомляє сайт Донецької ОДА.

«Сподіваюсь, що це обговорення приведе до розробки законопроєкту, у якому будуть чітко вказані дефініції - не жертва, не потерпілі, а саме постраждалі. Люди часто не хочуть називати себе жертвами, а саме постраждалими. Вже восьмий рік триває конфлікт, а ми досі не маємо законодавчої бази, яка б захищала та гарантувала права постраждалих осіб», - наголосила Верещук.

В ОДА зазначили, що метою роботи круглого столу стало визначення основних понять та проблем, які можуть виникнути під час розробки законів для захисту осіб, що постраждали внаслідок російської агресії.

УКРІНФОРМ

25-11-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракції Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Веб-сторінкаДата народження: 21 вересня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, викладачка кафедри публічного врядування, Університет "Київська школа економіки", член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика