В Україні заборгованість по зарплаті склала понад 3 млрд. грн – Денісова

В Україні станом на 1 січня цього року заборгованість по зарплаті склала 3,03 млрд. грн. Про це на своїй сторінці в Facebook написала Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова.

“...у 2019 році Секретаріат Уповноваженого ВРУ з прав людини отримав майже 7 тисяч звернень від громадян щодо порушень їхніх соціально-економічних прав”, — написала Денісова.

За її словами, найбільше люди скаржаться на борги по заробітній платі, несвоєчасну оплату по лікарняним, затримку виплат по іншим видам допомоги за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

“Зокрема, заборгованість по зарплаті станом на 1 січня 2020 року склала 3,03 млрд. грн.!”, — наголосила Денісова.

Крім того, значних масштабів набула незадекларована праця і виплата заробітної плати “в конвертах”.

“За даними Мінекономрозвитку з 28,5 мільйонів працездатного населення офіційно зайняті лише 12,8 млн”, — повідомила Денісова.

Нагадаємо, у січні цього року державні виконавці стягнули майже 36 млн грн боргів по зарплаті, які вдалося повернути 1595 працівникам.

УНН

27-02-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінкаДата народження: 7 грудня 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, директор з управління та розвитку цифрових продуктів, ТОВ "Квартал 95", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 129.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика