В Японії не будуть указувати стать кандидатів у виборчих бюлетенях

У виборчих бюлетенях, які видадуть громадянам Японії на дільницях для голосування, не буде вказуватися стать кандидатів.

Про це повідомляє NHK.
 
Списки кандидатів до парламенту складаються комісіями місцевих адміністрацій з проведення виборів у кожній із 47 префектур Японії.
 
"Міністерство загальнонаціональних справ ухвалило припинити зазначати у своїх бюлетенях стать кандидатів на виборах, які балотуються у блоках пропорційного представництва... Відомство проінструктувало комісії, аби вони спиралися на його рішення при публікації списків кандидатів, які балотуються в одномандатних округах", - ідеться в повідомленні.
 
Агентство наводить думку доцента університету Тохоку Кавамури Кадзунорі: "Якщо виборчі комісії опублікують гендерну інформацію, це може призвести до дискримінації".
 
Як уточнює NHK, на попередніх виборах до нижньої палати парламенту Японії чотири роки тому стать кандидатів указувала приблизно половина виборчих комісій.
 
Нагадаємо, парламентські вибори в Японії мають відбутися 31 жовтня.

ipress.ua

20-10-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика