Венедіктова обговорила перебіг реформи прокуратури з повіреною США

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова обговорила з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін перебіг реформи прокуратури. Про це вона написала на свої сторінці в Facebook.

“Обговорили з тимчасовою повіреною у справах США Крістіною Квін перебіг реформи прокуратури. Наразі триває її третій етап — атестація прокурорів місцевих прокуратур. Навіть попри пандемію, в нас зараз досить висока явка прокурорів місцевих прокуратур — близько 80%. Це свідчить про підвищення довіри до реформи”, — написала Ірина Венедіктова.

Вона зазначила, що ті, хто не зможуть зараз через хворобу взяти участь у тестуванні, матимуть можливість скласти іспити пізніше.

“Крістіна Квін висловила підтримку Офісу Генпрокурора в нашому послідовному розвитку та готовність американської сторони сприяти в цьому процесі”, — додала Генпрокурор.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив, що якщо Генеральний прокурор не буде показувати результати, на посаду буде запропонована інша кандидатура.

Також нагадаємо, що Венедіктова заявляла про те, що до Нового року вони закінчать атестацію місцевих прокуратур.

УНН

23-10-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом Веб-сторінкаДата народження: 29 березня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта вища, юрисконсульт, ФОП "Мулик Роман Миронович", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 117.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика