Верещук назвала найбільш надійних партнерів України

Член комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони, народний депутат від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук у себе в Facebook заявила, що міжнародна підтримка — це добре, однак Україна повинна покладатися тільки на себе та свою армію.
 
“Наші міжнародні партнери не завжди поводяться так, як ми очікуємо або як нам би хотілось. Маю на увазі ПДЧ НАТО та „Північний потік-2“. Егоїзм партнерів — це природно. Це не вперше і, напевно, не востаннє. Але це реальність, яка прискорює дорослішання нашої Держави. Це чергове нагадування, що зрештою ми можемо покладатись тільки на себе. Міжнародна підтримка — це добре, однак найнадійніші партнери України — це її Народ та її Армія”, — заявила Верещук.

Вона закликала продовжувати належну роботу на зовнішньому периметрі, але увагу сфокусувати на наведенні ладу всередині країни та зміцненні армії.

Раніше Верещук заявила, що протикорабельні ракети (ПКР) є вагомим інструментом у геополітичному протистоянні, зокрема в частині стримування агресії РФ в Чорноморському регіоні.
 
УНН

10-06-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1991р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 65.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика