Верещук назвала найбільш надійних партнерів України

Член комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони, народний депутат від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук у себе в Facebook заявила, що міжнародна підтримка — це добре, однак Україна повинна покладатися тільки на себе та свою армію.
 
“Наші міжнародні партнери не завжди поводяться так, як ми очікуємо або як нам би хотілось. Маю на увазі ПДЧ НАТО та „Північний потік-2“. Егоїзм партнерів — це природно. Це не вперше і, напевно, не востаннє. Але це реальність, яка прискорює дорослішання нашої Держави. Це чергове нагадування, що зрештою ми можемо покладатись тільки на себе. Міжнародна підтримка — це добре, однак найнадійніші партнери України — це її Народ та її Армія”, — заявила Верещук.

Вона закликала продовжувати належну роботу на зовнішньому периметрі, але увагу сфокусувати на наведенні ладу всередині країни та зміцненні армії.

Раніше Верещук заявила, що протикорабельні ракети (ПКР) є вагомим інструментом у геополітичному протистоянні, зокрема в частині стримування агресії РФ в Чорноморському регіоні.
 
УНН

10-06-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Веб-сторінкаДата народження: 31 грудня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, учитель початкових класів, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10, безпартійнa, проживає в місті Сумах, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика