Верещук назвала одну з основних проблем жителів ділянки розведення біля Золотого

Серед проблем жителів села Катеринівка та Золоте-4 Луганської області у районі розведення сил є заборгованість заробітної плати шахтарям. Проте, охочих залишити місце проживання немає. Про це повідомила на брифінгу членів парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки за результатами візиту в Золоте представник уряду в парламенті, народний депутат від "Слуги народу" Ірина Верещук.

"Бажаючих, станом на сьогодні, залишити місце проживання Золоте і Катеринівка - немає. Щодо проблем, які нам вчора висловили люди, ми зібрали з військово-цивільної адміністрації, а також з керівництва ОДА, то найбільшим негативним чинником, який суттєво впливає на економічний стан, є значна заборгованість заробітної плати шахтарям на шахтах держпідприємства "Первомайськвугілля". А також пов’язаних з ним працівниками закладів освіти та соціальної сфери", - сказала Верещук.

За її словами, місцеве населення проінформоване про виділення 1 млрд грн на погашення заборгованості із заробітної плати у зв’язку із внесенням змін до Державного бюджету на 2019 рік.

"Місцеве населення поінформоване, очікують коштів. Кошти будуть їм надіслані до кінця цього тижня. Отже, ця проблема знімається", - сказала Верещук.

Нагадаємо, 31 жовтня нардепи ухвалили в цілому внесення змін до закону про держаний бюджет на поточний рік. Зокрема, законопроект передбачає виділення 1 млрд грн на погашення заборгованості по зарплатам гірникам, а також додаткові кошти на житло ветеранам АТО.

УНН

07-11-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України Веб-сторінкаДата народження: 20 червня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта вища, менеджер готельного бізнесу, ТОВ "Бізнес-центр "Буковина", безпартійнa, проживає в місті Чернівцях, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 67.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика