Верещук назвала США найбільшим союзником України в безпекових питаннях

Член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони, народний депутат від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук розповіла про важливість співпраці України та США щодо безпекових питань.
 
“США — наш найбільший союзник в безпекових питаннях. У нас є союзництво і співпраця із США для нас є пріоритетом. Ми повинні розуміти, що США це — наддержава. Це дійсно потуга № 1, неспівмірна з усіма решта”, — сказала вона в ефірі ток-шоу № 1 Василя Голованова.

Україна та США можуть реалізувати низку безпекових проектів, продовжила нардеп.

“Є 9 напрямків, і всі вони дотичні до безпеки і оборони. Наприклад, співпраця у космічній галузі, у кіберпросторі. Наприклад, центр гібридних загроз — ми тут теж можемо бути корисні США.

Ми можемо дискутувати щодо того, чи мають бути США на стороні України в нормандських питаннях. Але точно не дискутуємо щодо того, чи мають вони бути на стороні України в будь-якому іншому форматі, який стосується визволення нас від енергетичної і політичної експансії РФ”, — додала Верещук.

Раніше Верещук прокоментувала ймовірність долучення США до нормандського формату.

УНН

30-07-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 21 травня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійнa, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика