Верещук назвала три речі, на які ніколи не піде у політиці

Народний депутат від фракції "Слуга народу" та кандидат на посаду мера Києва Ірина Верещук назвала три речі, на які вона ніколи не піде у політиці. Про це політик заявила в ефірі одного з українських телеканалів.

"Некомпромісними є питання корупції, хабарів і схем. Цього не буде точно. Якщо я буду на це йти, то мене система з'їсть дуже швидко. Буквально за рік Ірини Верещук як політика, у якої є майбутнє, не буде. Тому я для себе зробила вибір і буду завжди його дотримуватися.

Без корупції, про все інше будемо домовлятися", - сказала Верещук додаючи, що готова йти на компроміси.

Як писав УНН, букмекери прогнозують Ірині Верещук вихід у другий тур столичних перегонів разом із Кличко. При цьому, саме кандидата від СН політологи називають найбільш небезпечним опонентом для чинного мера.

Нагадаємо, за даними соціологічних досліджень, партія Пальчевського, "Голос" і УДАР поки не долають 5%-го бар'єру.

УНН

15-10-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Веб-сторінкаДата народження: 5 жовтня 1976р.Відомості на момент обрання: освіта вища, віцепрезидент, радник ректора, університет "Київська Школа Економіки", член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 2.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика