Верещук: Потрібно відновити парламентський контроль

Народний депутат України від партії "Слуга народу", а також голова підкомітету з державної безпеки та оборони комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Ірина Верещук заявила, що не зашкодило б відновити парламентський контроль. Про це вона повідомили в ефірі програми "Велике інтерв'ю" на телеканалі "112 Україна".

"Відновити парламентський контроль би не зашкодило. Бо ми можемо скільки завгодно чіпляти нагрудний значок, такий великий, що мені здається, що він вже до рівня парламентського его виріс. Мені навіть соромно трохи, що такі ми значки собі поробили, посвідчення, у нас всього багато, а ефекту мало", - сказала Верещук.

Верещук додала, що контроль за парламентом здійснює суспільство. - "Президент не може контролювати парламент – це інша вертикаль влади. В який спосіб він може контролювати? Він може бути суб’єктом законодавчої ініціативи – це конституційно передбачене його право". 

Нагадаємо, 11 вересня стало відомо, що президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до статті 80 Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України" - скасування депутатської недоторканності з 2020 року.

Верховна Рада IX скликання під час першої сесії 29 серпня 2019 року визнала таким, що втратив чинність постанова ВРУ "Про подальшу роботу над законопроектом про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України" від 20 вересня 2018 року № 2557-VIII.

Потім народні обранці 363 голосами попередньо підтримали проект змін до Конституції № 7203 щодо обмеження недоторканності народних депутатів.

112 канал

23-09-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1986р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Гуляйполе Гуляйпільського району Запорізької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика