Верещук про можливе призначення міністром: я знаю, що потрібно українській армії

Член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони, народний депутат від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук заявила про готовність очолити Міністерство оборони.
 
"Я готова. Ба більше, працюючи в комітеті ВР з питань нацбезпеки та оборони, я чудово розумію, чого потребує сьогоднішня армія, коли ми говоримо про реформування", - сказала вона в ефірі одного з телеканалів.

Також Верещук розповіла, як раз і назавжди вирішити спірні питання між Міноборони та Генштабом.

"Міноборони є політичним органом, на чолі якого має стояти політик. Людина, яка вміє робити політику, яка розуміється на цьому, яка є менеджером і фактично обслуговує військо, яке воює.

Тож, нам потрібно розділити повноваження. Справи, які стосуються збільшення фінансування заробітних плат, житлових питань – це до міністра оборони. А те, що стосується стратегії війни – це питання до командувача ЗСУ і до тих, хто воює", - підкреслила нардеп.

УНН

21-07-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракції Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 14 травня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, заступник міністра, Міністерство охорони здоров’я України, член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 10.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика