Верещук: проти президента Зеленського сьогодні резиденти списку Форбс

У програмі “Право на владу” віце-прем’єр-міністр - міністр реінтеграції Ірина Верещук пояснила, хто сьогодні “працює” проти Президента України.
 
“Проти Зеленського, проти влади сьогодні насправді не класична опозиція. Проти Президента сьогодні резиденти списку Форбс. В них мільярди. Вони мають прямий вплив на медіа, оскільки володіють ними. Вони дійсно можуть і хочуть протиставити себе Президентові і владі, яку обрав український народ. Але поки вони займалися самозбагаченням, відбулись демографічні зміни, виросло нове покоління. І воно не сприймає стару олігархічну владу. Нова генерація обрала Зеленського”, — говорить Верещук.

Вона наголосила — засилля олігархів відходить у минуле. Їм на заміну прийшло нове покоління вільних людей.

“Воно прийшло у той час, коли олігархи займалися створенням монополій в нашій економіці. У той час, коли вони займалися схемами і збагаченням себе коханих. Я кажу про те нове покоління, яке готове вмирати за нашу державу. І вони це роблять сьогодні, на сході нашої країни”, — сказала віце-прем’єр-міністр — міністр реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Резюмуючи, Верещук додала: “Нам доведеться поборотися, але нова генерація буде й далі боротися за свою державу. А ті хай далі збираються у себе на віллах і п’ють вино”.

УНН

22-11-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика