Верещук: "Слуга народу" покладе край "постановочному спаму"

Керівництво фракції "Слуга народу" розробило законопроект, який унеможливить використання техніки "постановочного спаму" парламентарями. Про це в ефірі одного з телеканалів заявила народний депутат від фракції "Слуга народу" Ірина Верещук.

Вона нагадала, що днями опозиція заблокувала ухвалення низки важливих законопроектів. Йдеться, серед іншого, про проект ЗУ щодо корпоратизації "Укроборонпрому" (№ 3822) та про законопроект щодо суддівської реформи (№ 3711-д).

"Опозиція часто вдається до того, що блокує на певний час прийняття важливих проектів ЗУ. Однак, я знаю, що вже є законодавча ініціатива, її подає керівництво нашої партії і фракції, яка унеможливить в майбутньому використання постановочного спаму. Ми не дозволимо опозиції займатися популізмом", - сказала Верещук.

УНН

22-07-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Голова Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаДата народження: 23 червня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 8.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика