Верещук: справжні інвестиції держави - в майбутнє молоді

26 листопада Глава Уряду Денис Шмигаль та віце-прем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук відвідали з робочою поїздкою Луганську область. В ході візиту було проінспектовано хід реалізації президентської програми “Велике будівництво”.
 
Один із важливих об’єктів — Луганський обласний фізкультурний центр “Олімп” у м. Кремінній. Заклад спеціалізується на реалізації здібностей обдарованих молодих спортсменів. Наразі в центрі є всі умови для тренування легкоатлетів, плавальний басейн, тренажерна зала для занять важкою атлетикою, зала спортивної гімнастики та легкоатлетичний манеж.
 
“Була приємно вражена спортивним центром „Олімп“ у Кремінній. Справжня інвестиція держави в молодь, в майбутнє” — з гордістю відзначила Верещук.

Підтверджуючи свої слова, Ірина Верещук розмістила фото з Ольгою Бризгіною, знаменитою українською легкоатлеткою, триразовою олімпійською чемпіонкою, рекордсменкою світу, почесною громадянкою Луганська.
                                          
Також на брифінгу за результатами робочої поїздки до Луганської області, Ірина Верещук основним пріоритетом назвала надання житла для ВПО.

“Ми знаємо, наскільки гострою є проблема житла. Ми знаємо, наскільки потрібно, щоб люди мали змогу отримати житло. Бо тоді буде робота, буде сім’я. Буде все-все, що необхідно родині” — зазначила вона.
 
Раніше Ірина Верещук заявила, що вважає реальним за рік забезпечувати житлом по три тисячі переселенців. За її словами сьогодні лише 12% внутрішньо переміщених осіб мають своє житло. Решта або орендує, або мешкає в родичів. “І працевлаштування — треба більше робочих місць для ВПО” — зазначає Ірина Верещук.

УНН

29-11-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика