Верещук: втрат на Донбасі стало значно менше

Член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони, народний депутат від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук в ефірі одного із телеканалів заявила, що наразі на Донбасі режиму тиші немає, але втрат стало значно менше.
 
“Напевно Росія очікувала від нас більшої поступливості, Росія очікувала, що ми почнемо виконувати політичні умови, дотримання режиму тиші, хоча немає прямої залежності в написаних документах, але Росія широко собі сподівалася, що ми напевно внесемо в Конституцію зміни”, — прокоментувала вона.

Верещук запевняє, що українська сторона дуже детально висловила свою позицію тоді, коли Росія продовжує не визнавати себе стороною конфлікту.

“Очевидно Росія не правильно зрозуміла нашу позицію, хоча ми дуже артикульовано на цілий світ повідомили, як ми будемо діяти й запропонували такий алгоритм виконання Росії. Росія не погоджується, ба більше не визнає себе стороною конфлікту. Саме тому така часта ескалація, хоча варто зазначити, я не вважаю це перемогою, бо перемога коли ми деокупуємо наші території й повернемо до кордонів 1991 року”, — зазначила вона.

Раніше Верещук заявила, що ЗСУ мають змінити “радянське” залізо на “натівське”.

УНН

29-07-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1986р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Гуляйполе Гуляйпільського району Запорізької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика