Верещук заявила, що Авакова не потрібно відправляти у відставку

Нардеп від фракції "Слуга народу" Ірина Верещук вважає, що главу МВС Арсена Авакова не потрібно відправляти у відставку.

Про це вона сказала в ефірі "24 каналу".

Депутат заявила, що не бачить гідної кандидатури на заміну Авакова. Вона зазначила, що нинішній глава МВС забезпечив чесне проведення виборів.

"Ви пам'ятаєте ці схеми і все, що відбувалося завжди на виборах. Ця електоральна революція стала можливою завдяки, в тому числі, Авакову", – сказала нардеп.

Верещук наголосила, що ніхто не готовий відправляти Авакова у відставку, оскільки "мова йде не тільки про персоналії", але і "про інститут". За її словами, у комітету ВР з нацбезпеки, оборони та розвідки немає сильнішої кандидатури на голову МВС, ніж є.

При цьому представник "Слуги народу" зазначила, що необхідно критикувати Авакова і працювати над зменшенням його негативного впливу на багато процесів. На її думку, за 6 років роботи він став "невід'ємною частиною" системи, тому не може її змінити в кращу сторону.

Верещук вважає, що нардепи можуть зменшити вплив Авакова шляхом відділення деяких держслужб від МВС, наприклад, ДСНС.

Також Шмигаль заявив, що немає підстав говорити про відставку Авакова.

У "Слузі народу" сказали, коли Рада розгляне відставку Авакова.

Раніше повідомлялося, що "Голос" ініціює позачергове засідання Ради для розгляду відставки Авакова.

Комітет передав до Ради постанову про відставку Авакова.

Рубрика

30-06-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 23 лютого 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, генеральний директор Директорату технічного регулювання в будівництві, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика