Верещук заявила, що офіс омбудсмена в Україні потребує перезавантаження

В Україні необхідно законно призначити нового омбудсмена, заявила в коментарі "Українським новинам" депутатка Верховної Ради від фракції "Слуга народу" Ірина Верещук.

Вона підкреслила, що уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова працює з часів попереднього складу парламенту.

"Я не маю жодних негативних емоцій до керівника офісу омбудсмена (Денісової) як до людини, а щодо професійності, то потрібно звертати увагу і покращувати ситуацію з доступом до прав людини через омбудсмена. Ми за неї не голосували, це людина, яка працює з колишньої каденції, і я вважаю, що до цього [питання] треба повертатися", – сказала нардепка.

Вона додала, що наступним омбудсменом має бути обов'язково авторитет у галузі прав людини, до того ж він може не бути політиком. Змінювати треба всю команду, переконана Верещук.

"Це колектив людей, який підібрала саме вона, і роблю оцінку не їй особисто, а цілому інституту влади – уповноваженому з прав людини. Нова людина має оновити ті кадри, які зараз там є", – зазначила політикиня.

Верховна Рада призначила омбудсменом Денісову 15 березня 2018 року. 2007–2010-го і 2014 року вона обіймала пост міністра соціальної політики України, була народною депутаткою України чотирьох скликань.
 
Гордон

07-04-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінкаДата народження: 7 грудня 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, директор з управління та розвитку цифрових продуктів, ТОВ "Квартал 95", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 129.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика