Верещук: Зеленський кричав на Тищенка: "Я тебе не просив розвішувати білборди по Києву! Що це за самоуправство?"

Народна депутатка від "Слуги народу", кандидатка в мери Києва Ірина Верещук в інтерв'ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону розповіла, що у президента Володимира Зеленського була розмова на підвищених тонах із народним депутатом від "Слуги народу" Миколою Тищенком.

Тищенко – у минулому ресторатор і телеведучий – хотів балотуватися в мери Києва від партії "Слуга народу" і розвісив свої білборди по місту ще до того, як партія остаточно визначилася з кандидатом.

"Це правда, що президент кричав на Тищенка [через білборди]?" – запитав Гордон.

"Так. Він йому сказав: "А тобі ніхто не говорив цього робити". Той відповів: "Я вже все розвісив". – "А я тебе про це не просив! Ми так не домовлялися. Що це за самоуправство? Давайте ми спокійно сядемо, подивимося соціологію, подивимося, як будуть розвиватися події й вирішимо, [хто представлятиме "Слугу народу" на виборах мера Києва]. Не треба на мене тиснути!" Це дійсно правда", – сказала Верещук.

На її думку, Тищенко не є політиком.

"Він з іншого тіста. Я його не бачу політиком від слова "зовсім". Він прийшов із 90-х, приніс свою культуру. Як це сказати? Карго-культ якихось пацанів, фені тощо. І він думає, що це працює у XXI столітті, але це просто смішно. Я з маленького міста [Рава-Руська], де митниця, і я таких бачила давно-давно, ще у 90-х. Вони для мене раритет, ніхто вже так навіть не розмовляє. Цей [колишній депутат Київради, партнер Тищенка Денис] Комарницький, усі їхні розмови – я їх послухала... У нас такий вигляд мали діти митників, ці мажорчики, які важчого за ручку нічого не носили у своєму житті, але вже вважали, що вони щось вирішують. Це такі дитячі розмови", – сказала Верещук.

Вона визнала, що в неї є конфлікт із Тищенком.

"Але тут річ не в конфлікті, а у світогляді... У мене просто інші лекала, інші підходи, інші інструменти комунікації. Я навіть не можу собі уявити, чому я повинна, наприклад, свого помічника, як депутатка, радити до Київради. Тільки тому, що він мій помічник? Вибачте, це не підхід", – переконана кандидатка в мери.

Вона сказала, що в передвиборчому штабі "Слуги народу" в Києві, який очолює Тищенко, "дуже багато хаотичних рухів і випадкових людей", наприклад Алла Шлапак, яка офіційно балотується в депутати Київради від "Батьківщини".

"Я до цього дуже серйозно ставлюся, тому що це і є моє життя, у мене іншого немає, а вони бавляться. І такі пустощі погано закінчуються – народ не любить, коли з ним пустують", – зазначила Верещук.

Вона нагадала, що послала Тищенка на три букви саме через ситуацію з передвиборчою кампанією "Слуги народу" в Києві.

"[Чому це сталося?] Через список [кандидатів у депутати Київради], через зневажливе ставлення до того, що я називаю справою свого життя, – зазначила політикиня. – Я розумію: різне було до, він теж комусь чимось зобов'язаний, там теж були свої розмови, свої справи, вони щось крутили-мутили, але, якщо ми йдемо до людей, ідемо з відкритим забралом і розраховуємо на те, що нас оберуть, тому що ми інші, ми не можемо собі дозволити [такого підходу], свата, брата, кума, помічника [у списку]".
 
Гордон

16-10-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1991р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 65.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика