Верещук знову викликала Кличка на дебати і запросила модератором відому ведучу

Народна депутатка від фракції "Слуга народу" Ірина Верещук публічно викликала на дебати чинного мера столиці Віталія Кличка, запросивши в якості модератора ведучу Наталю Влащенко.

Про це вона сказала в ефірі шоу "Народ проти" на каналі "Україна 24", коментуючи питання з приводу інтерв'ю ексголови Офісу президента Андрія Богдана.

В інтерв'ю Богдан допустив, що Кличко після перемоги на виборах залишиться мером, тоді як Верещук може очолити Київську державну міську адміністрацію.

У Верещук запитали, чи може вона погодитися стати головою КМДА при мерові Кличку (якщо буде ухвалений закон про поділ цих посад), або, навпаки, запропонувала б вона як мер посаду голови КМДА Кличку.

"Я, пані Наталю (Влащенко – ред.), принагідно запрошую пана Кличка на дебати, а вас модерувати", – сказала нардеп.

На думку Верещук, на дебатах відразу стане видно, чи хороший з Кличка керівник міста.

"Було б дуже важливо, щоб всі виборці почули, і ми один одному могли поставити запитання, і всі б побачили, чи був він ефективним чи ні. Це відразу буде видно", – сказала Верещук.

Зазначимо, що згідно опитуванню, Верещук і Притула не потрапляють до трійки лідерів на виборах мера Києва.

Рубрика

14-09-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для чого політику потрібен самопіар? Як правильно рекламувати себе та свою діяльність? Як і для чого жінка-політик має використовувати інтернет-медіа? Як і для чого співпрацювати із журналістами? Як привертати до себе увагу? Відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці Самореклама і ЗМІ».
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 24 жовтня 1994р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 94.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика