Від корупції Київ врятує розподіл посад, повноважень і чітка стратегія розвитку, — Забуранна

Столична влада повинна звернути увагу на керівників комунальних підприємств і департаментів, які наразі потрапили в поле зору правоохоронців через прояви корупції, — про це під час пресконференції "Два роки реформ" розповіла голова київського осередку "Слуги народу" Леся Забуранна.

"Від прояву корупційних чинників Київ врятує дві речі: чітка стратегія і план дій розвитку і розуміння того, що ми хочемо зробити в Києві. Ми з командую сформували цей план відповідно до очікувань киян. А друге — розподіл посад, через що сьогодні відсутня транспарентність бюджетування, визначення пріоритетних напрямів розвитку міста", — пояснила Забуранна.

Голова київського осередку "Слуги народу" додала, що владу потрібно використовувати на користь киян. Задля цього Генеральний план міста, який досі не затвердили, має відповідати потребам не так званих стейкохолдерів чи представників різних еліт, а людей. В такому разі вдасться збалансувати питання розвитку інфраструктури, будівництва, збереження рекреаційних зон.

"Маючи достатній бюджет міста, ми не вирішуємо ці питання, а лише бачимо поглиблення кризи і щодо транспорту, і щодо екології в місті. Пригадайте завод "Енергія". Він забезпечує теплом цілий житловий масив, але в той же час він формує і велику кількість викидів. Сьогодні влада міста повинна сприяти програмам реінвестування підприємств, аби вони могли зменшити свою токсичність для довкілля. В цьому році ми ініціювали процес виділення коштів на реконструкцію заводу "Енергія". Цим опікується Фонд регіонального розвитку", — сказала народна депутатка Забуранна.
 
Також вона навела приклад, як у столиці змінюється динаміка виконання тих чи інших проєктів, коли в ситуацію втручається особисто президент Володимир Зеленський. Адже за його ініціативи підрядники розконсервували роботу над розв’язками Дарницького мосту. А ще Подільський мостовий перехід, станції метрополітену, мережа водоканалу і низка інших інфраструктурних об’єктів, які стали хронічними проблемами столиці та без підтримки державної влади Київ їх не подолає.

Під час пресконференції було зазначено, що столиця зможе повернути євроінтеграційний вектор розвитку за рахунок активної позиції київської громади, яку готові підтримати "Слуги народу".

Українські новини

11-06-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Цикл об’єднує поради експертів та історії успіху народних депутаток та жінок-лідерок.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Веб-сторінкаДата народження: 4 червня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, спортсмен-інструктор, Державна прикордонна служба України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 57.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика