Влада бреше про те, що спецоперації по затриманню "вагнерівців" не було — Федина

Владна верхівка бреше про те, що спецоперації по затриманню російських найманців приватної військової компанії "Вагнера" нібито не було.

Про це в ефірі "Прямого" заявила народна депутатка фракції "Європейська Солідарність" Софія Федина.

"Сьогодні так виглядає, що держава кинула своїх  захисників. За різною інформацією, зараз відбуваються затримання людей, які співпрацювали з нашими спецслужбами на території "московської федерації". Тобто влада України вже поставила під удар когорту людей, яким не було байдуже щодо України.

Другий момент. Літак Іл-76 збили? Збили. 49 людей – десантники і члени екіпажу – загинули? Загинули. "Вагнерівці" зізналися в тому, що вони збили комплексом "Игла" саме цей літак? Зізналися. "Вагнерівці" отримали від Путіна державні нагороди за свою діяльність? Отримали. Тобто ми маємо, по суті, беззаперечні докази того, що ПВК "Вагнера" – це є структура, яка діє на розвал, на небезпеку для української державності. Будь-який "вагнерівець", затриманий нашими спецслужбами – це вже є досягненням", - сказала депутат.

Федина також зауважила, що керівництво країни бреше про те, що спецоперації по затриманню "вагнерівців" нібито не було.

"Документи, які, зокрема, презентував Володимир Ар’єв, понад 200 сторінок різноманітних документів, аудіо- і відеозаписи, документи, які підписані чинним керівництвом спецслужб, свідчать, що ця спецоперація по затриманню "вагнерівців" була. Натомість владна верхівка чомусь активно бреше, що нічого не відбувалося.

Ми як парламент маємо спочатку вирішити, чи парламент – це є старший підмітайло у Зеленського, чи парламент є самодостатньою структурою у цій державі. І мені видається, незалежно від позиції фракцій, нам би варто було розібратися у всьому, що відбувається. І я, чесно, не розумію, чому досі всі фракції ще не подали кандидатури на цю тимчасову слідчу комісію по "вагнерівцям", - зазначила представниця "Європейської Солідарності".

Прямий канал

15-09-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Веб-сторінкаДата народження: 30 листопада 1979р.Відомості на момент обрання: освіта вища, президент, громадська організація "Міжнародний центр балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик. Центр політичного діалогу", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 29.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика