Влада, користуючись карантином, без конкурсів проводить масові призначення у міністерства та відомства, - депутатка

Під час карантину до державних структур без конкурсу щодня приймають дві-три людини на керівні посади. Про це у своєму дописі на Facebook повідомляє депутатка від партії «Слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк.  

«Люди в масках. Звільняти не можна, тільки призначати. Без конкурсу. Поки триває карантин, на держслужбу можна влаштуватися зі швидкістю світла…. Щодня до міністерств України приймаються по дві-три нові людини на керівні посади. Мова йде про директорів Департаментів, начальників відділів, головних спеціалістів, та державних секретарів. Міненерго без конкурсу навіть знайшли директора Департаменту внутрішнього аудиту», – пише Ольга Василевська-Смаглюк. 

Депутатка зазначає, що найбільше людей працевлаштувалися у Міністерство цифрової трансформації – 55 осіб, Міністерство охорони здоров'я – 36 осіб та Міністерство молоді та спорту – 34 особи. За словами Ольги Василевської-Смаглюк, під час карантину планується прийняти на роботу ще 3 тисячі людей.  

Нагадаємо, парламент 13 квітня зупинив дії положень законів України «Про державну службу» та «Про центральні органи виконавчої влади» в частині проведення конкурсів на посади державної служби та призначення на посади державної служби за результатами конкурсу на період дії карантину та протягом 30 днів з дня його відміни; можливість добору на посади державної служби шляхом проведення співбесід з визначеними суб’єктом призначення посадовими особами. 

Главком

30-07-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 21 травня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійнa, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика