За логікою Офісу Зеленського врятувати провальну вакцинацію може тільки шоу – Іонова

Вакцинний кейс, який Офіс Зеленського розглядав як переможний, набирає все більшого негативу.

Про це на своїй сторінці у Facebook  заявила народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність” Марія Іонова.

“З Індії нарешті летить вакцина COVISHIELD – місцевий варіант вакцини AstraZeneca, яку Індія безкоштовно поставляє своїм сусідам за програмою допомоги бідним і нерозвиненим країнам. У зв’язку з цим, виникає ряд запитань.

– Чи зареєстрований COVISHIELD в Україні?

– Чому Кабмін не розголошує ціну, за якою придбав вакцину?

– Чи відповідає дійсності інформація, що медики вже зараз масово відмовляються від щеплення COVISHIELD-ом?

– Чи коректно взагалі обіцяти українцям вакцину AstraZeneca, а потім міняти її на індійський аналог?”, – перераховує депутатка.

“Вакцинний кейс, який Офіс Президента розглядав як переможний, набирає все більшого негативу. Дивує, що Зеленський не розуміє токсичності фігури Степанова і того, з яким завзяттям він тягне рейтинг “Слуг народу” на дно. За логікою, якою керуються в ОП, виправити прикру ситуацію зможе тільки шоу. Зеленський і компанія мають уколотися “вакциною для бідних” в прямому ефірі. Або ж у прямому ефірі відправити Максима Степанова у відставку. Варіанти всього два. Обирайте, – резюмує Марія Іонова.

Нагадаємо, у МОЗ повідомляли, що після прибуття вакцини проти коронавірусу до України першими її отримають 7 областей країни. 

Прямий канал

23-02-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика