Залучення жінок до політики зробить суспільство стійкішим – Ірина Луценко

Колишня народна депутатка від фракції партії "Європейської солідарності" Ірина Луценко переконана, що залучення жінок до політики зробить суспільство стійкішим.

Таку позицію Луценко висловила в інтерв’ю жіночому журналу  ELLE.

“Я переконана — і це засвідчують серйозні наукові дослідження, — що залучення жінок до активного економічного та політичного життя робить суспільство стійкішим, багатшим, безпечнішим для всіх. Голос жінки має бути почутий”, – сказала вона.

Про це Луценко заявила, відповідаючи на питання про домашнє і сексуальне насилля.

На її думку, жінки в Україні самі дозволяють собі думати, що “вони — номер два” і це пов’язано з ментальністю суспільства.

“Це нав’язувалося їм десятиліттями: «я нерозумна», «він сказав мені закрити рота, я так і зроблю», «він сказав мені сидіти вдома, буду вдома». Відхід від Росії з її патріархальними забобонами дав нам можливість ширше мислити. У нас почав проявлятися козацький дух свободи, адже жінка нарівні з чоловіком ще тоді мала право порядкувати свою землю та майно”, – розповіла вона.

4 листопада народний депутат від фракції партії “Європейська Солідарність” Ірина Луценко заявила, що йде з Парламенту за станом здоров’я.

Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко згодом спростував чутки про те, що він з дружиною нібито збирається залишити Україну.

Букви

13-11-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Веб-сторінкаДата народження: 24 березня 1985р.Відомості на момент обрання: освіта вища, виконувач обов’язків декана біологічного факультету, Донецький національний університет імені Василя Стуса, безпартійнa, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 84.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика