Жінки-претендентки на крісло мера столиці представили хороші програми - політтехнолог

Жінки-кандидати на пост мера Києва демонструють майже ті ж самі позиції з реформування столиці, що й чоловіки. Про це в коментарі УНН заявила політтехнолог Світлана Кушнір.

За її словами, головна ставка на виборах буде саме на програми кандидатів, а не їх гендерну належність.

“Конкурувати будуть програмами та ідеями”, — зазначає Кушнір.

Вона додає, що у жінок, які балотуються на мера Києва, — досить хороші програми.

“Я слідкую за кандидатами. Поки що жінки демонструють майже тіж самі позиції по реформуванню міста Києва, що й чоловіки. Я би не хотіла говорити, що у тих жінок, які йдуть до місцевих виборів, йде якась конкуренція, у них у всіх програми досить хороші, нехай у нас буде європейська практика", — наголосила вона.

Нагадаємо, з-поміж 20 претендентів на крісло мера столиці зареєстровано три жінки: Ірина Верещук, Олена Філіонова і Діана Гранцева.

Ірина Верещук представляє партію “Слуга народу”. Про Діану Гранцеву відомо, що вона керівник Української Асоціації житла, яка об’єднує ключових гравців ринку житлово-комунального господарства України. Олена Філіонова — блогер і ведуча програми “Ревізор краси”.

УНН

05-10-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракціїДата народження: 19 червня 1968р.Відомості на момент обрання: освіта вища, керівник напряму зі сталого розвитку, ТОВ "ДТЕК ЕНЕРГО", безпартійнa, проживає в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика