З'їзд «Голосу»: сімох членів партії виключили, Рудик залишається на посаді голови

Делегати з’їзду політичної партії "Голос" підтримали виключення з партії семи членів парламентської фракції, які у четвер, 29 липня, написали заяви про вихід.

Про це голова партії Кіра Рудик повідомила під час брифінгу за результатами з’їзду,.

“З’їзд прийняв рішення про виключення семи колег по фракції “Голос” з партії “Голос”. Це Устінова (Олександра Устінова — ред.), Стефанишина (Ольга Стефанишина — ред.), Лозинський (Роман Лозинський — ред.), Юрчишин (Ярослав Юрчишин — ред.), Цабаль (Володимир Цабаль — ред.), Клименко (Юлія Клименко — ред.) і Бобровська (Соломія Бобровська — ред.)”, - сказала вона.
 
Окрім цього, Рудик повідомила, що 86% делегатів з’їзду висловили їй довіру як голові партії. Також, за її словами, було висловлено довіру і підтверджено повноваження Ярослава Железняка (голова фракції "Голос" у Верховній Раді), Інни Совсун (народний депутат), Андрія Осадчука (народний депутат), Григорія Маленка (голова фракції «Голос» у Київраді, депутат) як членів Політичної ради партії.

Водночас із політради було відкликано двох членів - Віктора Євпака та Ростислава Добоша. Натомість до Політичної ради “Голосу” увійшли голова Рівненської обласної територіальної організації партії Роман Денисюк та голова Харківської обласної територіальної організації політсили Олексій Бабешко.
 
Крім того, за результатами з’їзду, затверджено нову редакцію статуту партії, яка конкретизує ідеологічні засади і мету роботи політсили, розширює залучення територіальних організацій партії до управління і ухвалення управлінських рішень, зменшує повноваження голови партії на користь Політичної ради, а також забезпечує незалежність контрольно-ревізійної комісії від одноосібної позиції голови партії.

Як повідомлялося, 29 липня у Києві відбувся з’їзд політичної партії “Голос”. На з’їзді були розглянуті заяви про вихід із партії членів фракції “Голос” у ВР, які 16 червня оголосили про недовіру голові партії Кірі Рудик та очільнику парламентської фракції Ярославу Железняку.

УКРІНФОРМ

30-07-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Веб-сторінкаДата народження: 31 грудня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, учитель початкових класів, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10, безпартійнa, проживає в місті Сумах, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика