Зміни до законодавства щодо коронавірусу дозволили лікарям врятувати багато життів - Голубовська

Зміни до законодавства з приводу епідемії коронавірусу дозволили лікарям діяти вільніше, що врятувало багато життів. Про це сказала лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська під час ток-шоу "Право на владу".

"Ми піднімали питання, що нам потрібні стандарти (під час епідемії коронавірусу - ред.) ... Ми виносили це питання на РНБО. Але, пішли іншим шляхом, прийняли закон, завдяки якому був створений протокол, який врятував багато життів", - сказала Голубовська.

При цьому, Голубовська додала, що реформа медицини передбачає відмову від стандартизації надання медичної допомоги.

"Наші реформатори відмовилися від стандартизації медичної допомоги. Одна з причин тому, що там були закладені індикатори якості та юридична складова", - сказала лікар.

Нагадаємо, вчені визначили найбільш вразливі до COVID-19 групи онкохворих.

УНН

08-05-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1986р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Гуляйполе Гуляйпільського району Запорізької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика