Знищено економіку і міжнародну підтримку України - Сюмар про рік президентства Зеленського

За рік після президентських виборів Володимир Зеленський спромігся лише продовжувати боротися з конкурентом та майже знищив економіку і міжнародну підтримку України.

Про це написала народна депутатка фракції "Європейської Солідарності" Вікторія Сюмар у Facebook.

"Перший рік президентства Володимир Зеленський виїжджав на популізмі. Він говорив те, що хотів чути виборець", - зауважила вона.

Водночас депутатка підкреслила, що у любого популізму має бути ресурс. "Той ресурс, який країна накопичила за останні п’ять років, за рік вичерпався. Вже", - додала Вікторія Сюмар.

Представниця фракції підкреслила: "Країна на порозі колосальної економічної кризи. В час війни і світової рецесії. Маятник рейтингу хитнувся в інший бік. Як відповідає Зеленський? Системною політикою і реформами? Він на це не здатний".

За її словами, Зеленський зосередився на спробах знищити конкурента - продукуванням фейкових кримінальних справ і фейкових інформаційних скандалів.

"Аби знищити того, хто в умовах стрімкої кризи може втримати ситуацію в економіці і на фронті, забезпечити міжнародну підтримку та європейський вектор. І байдуже, що ціна цього зведення рахунків - вже майже непереборна "токсичність України" в міжнародних колах", - зазначила Вікторія Сюмар.

"Байдуже втягування країни у внутрішні американські розбірки, в яких Україна приречена програти. І втратити американську підтримку назавжди. Байдуже втрата того стратегічного партнерства зі США, яке вибудовувалося роками, неймовірними дипломатичними зусиллями", - зауважила депутатка.

"Байдуже, що це кидає Україну в цілковиту російську зону впливу… Або в югославський сценарій. На кону ж - влада "найвеличнішого лідера сучасності", - сказала вона.

Прямий канал

21-05-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Веб-сторінкаДата народження: 5 травня 1991р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Буча Київської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 35.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика