«Народний Фронт» хоче, щоб новим омбудсменом стала Денісова, – Лутковська

Ймовірно, призначення нового уповноважена ВР з прав людини затягують, тому що цю посаду хочуть зробити політичною. Саме «Народний фронт» наполягає, щоб це місце зайняла представниця політсили Людмила Денісова. Адже тоді партія Яценюка отримає більше посад.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська.

«У мене закінчився п’ятирічний термін каденції, тож строк продовжується, поки присягу не складе новобраний Уповноважений», – розповіла Лутковська.

Та, на її думку, нове призначення не відбувається, оскільки, влада, начебто, вирішила, що воно повинне бути політичним.

«Мабуть, хочуть домовитись. Як ви бачите, мене немає у списку тих, хто вирішує це питання. Я не політик і п’ять років працювала над тим, щоб в офісі узагалі її не було. Тож, відповідно, не приймаю участі у виборах, які мали відбутись», – зазначила вона.

Та Лутковська сподівається, що в кінці кінців парламент таки пристане на пропозицію правозахисників і саме це середовище проведе конкурс та запропонує Верховній Раді кілька кандидатур на затвердження.

«Є лише одна політична сила, яка наполягає на своєму представникові і навіть заради цього вносить відповідні зміни у закон про Конституційний суд. Йдеться про «Народний фронт». Ця фракція якраз наполягає на тому, щоб її представниця пані Денісова стала Уповноваженим із прав людини. Таким чином вони хочуть отримати більшу кількість посад, або ж закрити інформацію про діяльність поліції чи пенітенціарної системи, які сьогодні перебувають під контролем представників «Народного фронту», – зазначила Лутковська.

Тож ймовірно, саме ці бажання спонукають фракцію наполягати на голосуванні саме за Денісову, навіть «порушуючи усі міжнародні норми».

«На сьогодні взагалі виникає величезна плутанина, адже в одному законі прописано, що голосування за Уповноваженого має бути відкритим, а у іншому –таємним», – підкреслила Валерія Лутковська.

 ZIK

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України Веб-сторінкаДата народження: 7 червня 1989р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 66.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика