






Представники демократичних сил у парламенті – «УДАРу», «Батьківщини» і «Свободи» – мають зосередитися на тих питаннях, які об’єднують Україну. Натомість слід уникати провокаційних тем, що розколюють суспільство.
Про це заявила народний депутат від партії «УДАР» Ірина Геращенко в ефірі радіо Свобода, - повідомили у прес-службі «УДАРу».
Сьогодні опозиція не повинна жодним словом, жодним вчинком допомагати владі розколювати Україну. Банкова досягла в цьому значних успіхів, зокрема, сумнозвісним мовним законом, зауважила представниці «УДАРу».
За словами Геращенко, депутати мають приділити увагу гуманітарній політиці, питанням інформаційної безпеки, адже чинна влада не дбає про ці проблеми. Однак національність, віросповідання, орієнтація тощо не мають жодного відношення до того, любить людина Україну, чи ні. Цього не має бути в паспорті, це нікому не потрібно знати, переконана Ірина Геращенко.
«Україну руйнують не представники якоїсь національності, віросповідання чи раси, а влада, яка вже продемонструвала свою антиукраїнську суть. Тому у демократичних сил сьогодні є один ідеологічний ворог – антиукраїнська влада. Проти неї ми маємо згуртуватися і контролювати кожен крок, кожну дію», – заявила Ірина Геращенко.