Програма партії
Ліберальна партія України

Людина понад усе !

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА ЛІБЕРАЛЬНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

Україна – європейська держава. У більшості європейських країн при владі знаходяться ліберальні партії. Європейська ліберально-демократична система базується на засадах Загальної декларації прав людини, Міжнародного пакту про громадянські і політичні права (прийнятого ООН у 1966 р.), Конвенції про захист прав і основних свобод людини (прийнятої Радою Європи у 1950 р.), відповідно до яких люди наділені не від’ємними базовими «природними» правами – правом на життя, правом на свободу та на приватну власність, гарантом яких виступає правова держава. Ліберальна партія України ставить перед собою завдання протягом 2012-2017 років, добитись відродження добробуту домашніх господарств - родин на рівні середніх показників індексу ООН людського розвитку, шляхом подолання корупції в Україні.


Відповідно першої статті Конституції України, обіцяємо протягом 2012-2017 років, забезпечити для кожного громадянина України додержання семи свобод.

ПРАВО НА ЖИТТЯ
Створення сприятливих умов для відродження духовності та віросповідання, як фундаменту формування загальнолюдських цінностей між людьми в Україні з метою досягнення злагоди у суспільстві, на виконання статей 11, 35 Конституції України.
Ліберальна партія України:
1) виступить з ініціативою перед православним світом щодо отримання містом Києвом статусу: «Київ - духовна столиця православного світу» у зв’язку з тим, що в Україні на душу населення більшість православних християн.
2) виступить з ініціативою проведення референдуму щодо визначення питання землі, так як Ліберальна партія України вважає, що земля є душею українського народу, а душу не можна продавати. Земельна ділянка має здаватись виключно в оренду терміном не більш ніж на 50 років.
3) виступить з ініціативою перед світовим співтовариством щодо отримання Україною статусу «Країни миротворця». Україна має стати «Домом Миру» для усього людства на планеті Земля. Саме цей статус дозволить Україні змінити не зрозумілу українську військову доктрину на миротворчу місію України у міжнародному співтоваристві.

ПРАВО НА БЕЗПЕЧНЕ ЖИТТЄВЕ СЕРЕДОВИЩЕ
Створення безпечного життєвого середовища для кожного громадянина України, на виконання статей 1, 3, 13, 16, 17, 50 Конституції України.
Ліберальна партія України:
1) запровадить дієвий механізм контролю щодо забезпечення екологічної безпеки та підтримання екологічної рівноваги на території України за атмосферним повітрям, водними та земельними ресурсами, природними надрами та виступить з ініціативою щодо підняття штрафних санкцій за їх забруднення та спрощення системи виплат компенсацій людині, якій було завдано реальних збитків при порушені екології;
2) запровадить дієвий механізм контролю на території України за якістю питної води, продуктів харчування, решти предметів побуту, при використанні яких може виникнути у людини пошкодження здоров’я та виступить з ініціативою щодо підняття штрафних санкцій за нанесення людині шкоди та спрощення системи виплат компенсацій людині, якій було завдано реальних збитків;
3) шляхом впровадження дієвого механізму забезпечення координації між силовими та контролюючими відомствами України, забезпечить безпеку для кожного громадянина України, територіальних громад та країни в цілому;

ПРАВО НА РЕПРОДУКТИВНЕ ЗДОРОВ’Я
Створення вітчизняної медично-виробничо-фінансової інфраструктури, яка буде сприяти кожному громадянину України забезпечити репродуктивне здоров’я продовж життя, на виконання статті 49 Конституції України.
Ліберальна партія України:
1) забезпечить надання кожному громадянину України продовж його життя (від зачаття людини батьками до поховання) раз на рік обов’язкових профілактично-медичних послуг, у тому числі при необхідності послуг швидкої медичної допомоги та комплексних медичних послуг у рамках розвитку сімейної медицини;
2) впровадить дієву систему обов’язкового медичного страхування в Україні на засадах державно-приватного партнерства;
3) буде ініціювати надання протягом 2012-2017 років, пільг вітчизняним товаровиробникам товарів та послуг, які безпосередньо застосовуються в медичній галузі, з метою відродження власної вітчизняної медично-виробничо-фінансової інфраструктури, для забезпечення репродуктивним здоров’ям громадян України.

ПРАВО НА ОТРИМАННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОЇ ОСВІТИ ПРОДОВЖ ЖИТТЯ
Надання, продовж усього життя, якісної (конкурентоспроможної) освіти кожному громадянину України, на виконання статті 53 Конституції України.
Ліберальна партія України:
1) забезпечить надання кожному громадянину України продовж його життя якісної та конкурентоспроможної освіти (дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти і післядипломної освіти) на рівні провідних країн світу;
2) забезпечить відродження професійно-технічної освіти в Україні з урахуванням науково-технічного прогресу;
3) забезпечить відродження в Україні масового розвитку фізичної культури та спорту як головного чинника пропаганди здорового способу життя.

ПРАВО НА СПРАВЕДЛИВИЙ РОЗПОДІЛ СУСПІЛЬННОГО БАГАТСТВА МІЖ ГРОМАДЯНАМИ
Запровадження дієвого механізму контролю за чітким додержанням усіма гілками влади права громадянина України на отримання від держави гарантованих гідних соціальних стандартів, з метою забезпечення кожного громадянина України достатнім життєвим рівнем (що включає достатнє харчування, одяг, відпочинок, надання медичних послуг, освіти тощо), на виконання статей 45, 48, 95 Конституції України.
Ліберальна партія України:
1) буде ініціювати затвердження соціальних стандартів для громадян України на рівні не нижче за середньостатистичні показники індексу ООН людського розвитку;
2) забезпечить впровадження дієвого механізму контролю за нарахуванням та адресною виплатою державних соціальних гарантій кожному громадянину України, які потребують таких гарантій;
3) буде ініціювати впровадження дієвого механізму щодо забезпечення виплати державних соціальних гарантій кожному громадянину України, які потребують соціальної допомоги, через залучення їх до соціальних робіт, якщо вони будуть на це спроможні.

ПРАВО НА ЖИТЛО (соціальне або доступне)
Запровадження дієвого механізму отримання соціального житла або придбання доступного житла кожним громадянином України, на виконання статі 47 Конституції України.
Ліберальна партія України:
1) буде ініціювати створення виключно за рахунок громадян України іпотечної інституції «Ліберально-солідарного фонду гарантій придбання доступного житла громадянами України», що забезпечить гарантію в отриманні гарантованого державою житла продовж життя людини.
2) відродить досвід попередніх поколінь та нормативно-правової бази щодо формування Житлово-будівельних кооперативі.
3) відродить досвід попередніх поколінь щодо об’єднань підприємців у галузі будівництва (трести, виробничо-будівельно-фінансові об’єднання тощо), у рамках державно-приватного партнерства спільно з органами місцевого самоврядування.

ПРАВО НА ПРАЦЮ АБО ПІДПРИЄМНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ
Створення сприятливого середовища для збереження існуючих та створення нових робочих місць, на виконання статей 41, 42, 43, 44, 45, 46, 54 Конституції України.
Ліберальна партія України:
1) буде ініціювати запровадження «Ліберально-солідарно-соціальної бюджетної системи в Україні» на виконання статті 95 Конституції України;
2) буде ініціювати введення лише 3 податків (10% з обігу на момент переходу прав власності на товар чи послугу; щорічний податок на власність(розкіш); прямий єдиний податок до пенсійного фонду) - замість сьогоднішніх 134;
3) буде ініціювати створення «Ліберально-солідарно-соціального фонду праці», який надасть гарантії найманому працівнику на виплату заробітної платні, у тому числі права на відпочинок та соціальний захист, а роботодавцю на отримання запланованого доходу вказаного в бізнес плані.

Голова Ліберальної партії України __________ Циганко П.С.

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Веб-сторінкаДата народження: 18 лютого 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби, Львівський національний університет імені Івана Франка, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в місті Львові, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 5.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика