Успішні істроії
Її історія – ще раз нагадує стару істину: жінці в Україні потрібно бути в рази сильнішою і розумнішою за чоловіка, аби досягти вершин. Лілія Ричкіна народилася 08 червня 1968 року в селі Красна Слобода Буринського району Сумської області. У 1990 році вона закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім.А.С.Макаренка за спеціальністю «географія і біологія», у 1994 році у цьому ж інституті отримала другу спеціальність - «психологія в системі освіти». У 2007 році Лілія Ричкіна закінчила Харківський національний економічний університет за спеціальністю «економіка підприємства», а у 2011 році - Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «державне управління». Працювала вчителем, психологом, викладачем кафедри практичної психології Сумського державного педагогічного інституту ім.А.С.Макаренка, генеральним директором комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради. У грудні 2015 року Лілію Ричкіну обрали заступником голови Сумської обласної ради.
20-11-2017
Леся Герасимчук, депутатка Хмельницької міської ради. У 1998 році вона закінчила Clifton Forge High School (США), у 2003 - Технологічний університет Поділля, де отримала освіту за спеціальністю «Міжнародна інформація» та здобула кваліфікацію міжнародника-аналітика і перекладача. Леся Герасимчук - член правління та волонтер Благодійного фонду «Волонтери Поділля»
20-11-2017
Анна Мовяк - депутатка Луцької міської ради, обрана від Луцької міської партійної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль. Після Революції гідності Анна зрозуміла, що потрібно самій діяти, однак був страх перед відповідальністю. Вважає, що найбільшою перепоною є міф, що політика - не жіноча справа: «Жінка є працьовита, наполеглива…», - говорить Анна, мати 4-х дітей, - «а політика – є мистецтвом домовлятися, і кому, як не жінці виконувати таку місію».
20-11-2017
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Веб-сторінкаДата народження: 4 червня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, спортсмен-інструктор, Державна прикордонна служба України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 57.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика