Гендерна рівність у списках партій покращилась порівняно з 2012-м, — міжнародний спостерігач

Міжнародні спостерігачі занепокоєні щодо недостатнього представлення жінок в якості кандидатів в народні депутати, однак констатували, що порівняно з парламентськими виборами 2012-го року ситуація покращилась.

З такою заявою виступила спостережна місія Міжнародного Республіканського Інституту (MPI) та Національного Демократичного Інституту (НДІ). Про це під час прес-конфренції повідомила спостерігач, колишній член Конгресу США Каран Інгліш.

Нас вразила кількість жінок, які відігравали дуже важливу роль у своїх партіях та в кампанії в цілому, та опинились на дуже високих місцях в списках. І це представляє дуже значне поліпшення порівняно з виборами 2012 року. Тим не менш треба досягти в цьому більш значного прогресу. Ми сподіваємось, що гендерна рівність стане одним з факторів який братиметься до уваги при формуванні нового уряду,
- повідомила Інгліш.

Крім того місія відмітила велику роль жінок в роботі місцевих та окружних виборчих дільниць.

“Делегація побачила, що жінки роблять величезну роботу під час проведення виборів зокрема на місцевому рівні”, - повідомила сенатор.

В цілому, за словами спостерігачки, вибори до Верховної Ради пройшли законно та легітимно.

Телеканал новин 24

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Веб-сторінкаДата народження: 31 березня 1987р. Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 17.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика