Президентом Непалу вперше в історії країни стала жінка

Вперше в історії країни президентом Непалу стала жінка - юрист і комуніст Бідхія Бхандарі.

Звістка про її перемогу у виборах вітав оплесками натовп, що зібрався навколо будівлі парламенту в Катманду, повідомляють ЗМІ.

"Я зроблю все можливе, щоб захистити конституцію і домогтися процвітання для своєї країни", - заявила новообраний президент.

До виборів Бідхія Деві Бхандарі була віце-головою правлячої в Непалі Комуністичної партії.

Бхандарі, якій зараз 54 роки, займається політикою з юності, а після загибелі в автокатастрофі в 1993 році її чоловіка, матір-одиначка з двома дітьми на хвилі співчуття виграла вибори і зайняла місце в парламенті.

У 2009-2011 роках вона була міністром оборони Непалу. На цій посаді Бхандарі виступала за збільшення частки жінок-депутатів у законодавчому органі країни до 33%.

УКРІНФОРМ

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Веб-сторінкаДата народження: 22 серпня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, професор кафедри менеджменту ім. професора Й.С. Завадського, Національний університет біоресурсів і природокористування України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика