Будуть політичні новини і аналіз роботи ВР: Євгенія Кравчук про теми щорічного послання Зеленського

Упевнена, що будуть і політичні новини 1 грудня, і буде аналіз того, що зробила ВР. Про це сказала заступниця голови парламентської фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук в ефірі токшоу "Україна сьогодні" з Володимиром Полуєвим, коментуючи теми, які може підняти президент України Володимир Зеленський під час щорічного послання у ВР.
 
"... впевнена, що будуть і політичні новини 1 грудня, і буде аналіз того, що зробила ВР... будуть питання і внутрішньої політики", - сказала Кравчук.
 
За її словами, люди хочуть почути те що їх найбільше хвилює.

"Про те, як буде зростати добробут, як у пенсіонерів будуть індексуватись пенсії, які будуть доплати до пенсії…

Звичайно, що працівники хочуть бути впевнені, що держава їх підтримає, на тій чи іншій роботі. Як підтримає під час ковіду ту чи іншу галузь", - зазначила Кравчук.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський, як очікується, виступить зі щорічним посланням у Верховній Раді 1 грудня.

УНН

24-11-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика