Геращенко закликає ВР прийняти заяву до ПА ОБСЄ щодо звільнення українських політв'язнів у РФ

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко закликає парламент прийняти заяву до Парламентської асамблеї ОБСЄ про звільнення українських політв'язнів, ув’язнених у РФ.

"Наступного тижня в Берліні відбудеться надзвичайно важлива сесія Парламентської асамблеї ОБСЄ. Я хочу звернутися до сесійної зали з пропозицією прийняти резолюцію, прийняти заяву Верховної Ради до наших партнерів, колег по Парламентській асамблеї, щоб і вони підтримали заклик до Російської Федерації, тим паче, що росіяни будуть на цій сесії, з вимогою негайно звільнити бранців Кремля", – сказала І.Геращенко на пленарному засіданні парламенту в середу.

Інтерфакс-Україна

04-07-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика