Лазебна заявляє про відсутність затримок виплат пенсіонерам з ОРДЛО

В Україні зараз немає затримок і заборгованостей із соціальних виплат пенсіонерам, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

Про це заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна в програмі "Официальный разговор" телеканалу "Дом".

"Ми всі виплати робимо вчасно, виплачуємо щомісяця. У нас жодної затримки соціальної виплати немає. Тому ми й далі будемо так само рухатися. Інша справа, що є люди, які не можуть отримати виплати через закриті КПВВ. Але вони закриті не з української сторони", - зазначила міністр.

Вона наголосила, що коли з'являються нові програми від держави для пенсіонерів, вони призначені для всіх без винятку.

"У нас є точна кількість людей, яким ми нараховуємо пенсію, незважаючи на те, що вони проживали на окупованій території. Це приблизно 632 тис. українських пенсіонерів", - уточнила Лазебна.
 
Глава Мінсоцполітики акцентувала, що ці соціальні виплати, які люди не можуть вчасно отримати, нараховують у звичайному режимі та залишають, їх можна буде отримати пізніше.

"Сьогодні немає припинення жодної виплати тим людям, які на момент карантину й закриття КПВВ не могли отримати виплати. Що стосується нових людей: нові люди теж мають право прийти. Але головне, щоб їх пропустили", - зазначила Лазебна.

Російські окупанти продовжують блокувати роботу контрольних пунктів в'їзду-виїзду на лінії розмежування, фактичний пропуск громадян здійснюється лише на КПВВ «Станиця Луганська».

УКРІНФОРМ

29-07-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1986р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Гуляйполе Гуляйпільського району Запорізької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика