Венедіктова не збирається йти з посади генпрокурора

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова повідомила, що не писала заяви про свою відставку та не планує йти з посади генпрокурора.

Про це вона розповіла в інтерв'ю в ефірі ток-шоу "Свобода слова з Савіком Шустером".

"Я можу сказати знову ж таки лише за себе. Заяву за власним бажанням я не писала ні вчора, ні тиждень тому, ні місяць, ні коли мене призначали на посаду. Такої заяви не існує. Більш того хочу повідомити що я її і не збираюся писати, тому що це безвідповідально... Я не прийшла посидіти в кріслах, я прийшла змінити. У мене є шанс і я його не втрачу. Якщо Верховна Рада прийме рішення що генеральному прокурору Венедіктовій пора вже йти, вони це зроблять в визначеному законом порядку ", - сказала Венедіктова.

Вона наголосила, що поки Верховна Рада не виявить свою волю, вона залишаюся на посаді генерального прокурора.

УКРІНФОРМ

14-09-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для чого політику потрібен самопіар? Як правильно рекламувати себе та свою діяльність? Як і для чого жінка-політик має використовувати інтернет-медіа? Як і для чого співпрацювати із журналістами? Як привертати до себе увагу? Відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці Самореклама і ЗМІ».
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 24 жовтня 1994р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 94.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика