Навчальні матеріали

 Елементи стратегії виборчої кампанії як база для деталізованого плану її проведення

08-11-2017

 У запропонованому матеріалі: як готуватися до публічного виступу, на які моменти звертати увагу при розробці презентації, складові презентації і які акценти слід робити в кожній із її частин.  

 

08-11-2017

Заперечення аудиторії можуть виявитися тим каменем спотикання, об який розіб’ються всі чудові аргументи, які ви представили у своїй презентації. Звинувачення чи незгода з Вашою думкою, висловлюваннями чи позицією значно знижують той ефект, на який ви розраховуєте, коли виголошуєте свою промову. На допомогу Вам прийдуть техніки «трансформації заперечень», опанувавши які ви зможете вийти на новий рівень спілкування із опонентами.

 

08-11-2017

 Кожна ваша зустріч з людиною, яка вам симпатизує, може завершуватися пропозицією до неї стати волонтером/ волонтеркою або отримати від неї рекомендації щодо того/тієї, хто може стати волонтером (волонтеркою) у вашій кампанії. Де шукати волонтерів, яка мотивація волонтерства, що  мають знати волонтери – у запропонованому матеріалі.  

 

08-11-2017

 Структура команди кампанії та функції кожного/ кожної з її членів

 

08-11-2017

План кампанії допомагає визначити дорожню карту в напрямку бажаної кінцевої мети (виграти, "засвітитися", ...) і опирається на аналіз ситуації із наступним розробленням стратегії та тактики, які будуть використовуватися для її досягнення.

08-11-2017

Дослідження цільових груп - це фактичний пошук свого виборця, оптимізація використання коштів на кампанію і отримання кращого результату з меншими ресурсами.

08-11-2017

Американський політтехнолог Пол Таллі  запропонував вправу, яка допоможе кандидаткам розробляти свої повідомлення і продумувати свої передвиборні стратегії більш методично і ретельно. Він назвав цю вправу "скринька повідомлень».  Скринька повідомлень допомагає кандидатці визначитися з тим, що вона буде говорити під час виборчої кампанії і як вона буде реагувати на атаки опонентів.

 

08-11-2017

Знайомство із принципами розподілу мандатів при мажоритарній та пропорційній системі, переваги та слабкі місця кожної із систем

08-11-2017

Виборчі системи для встановлення результатів народного голосування та розподілу місць між кандидатами на виборні посади на національному та місцевому рівнях в Україні

08-11-2017

1 2 2

Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика