Навчальні матеріали

Бюджет – це план формування та застосування фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, що їх здійснюють органи державної влади, органи влади Автономної Республіки Крим та органи місцевого самоврядування протягом бюджетного періоду.

Бюджетна система – це сукупність бюджетів усіх рівнів. Бюджетну систему України утворюють конкретні види бюджетів – це державний і місцеві бюджети.

10-04-2018

Система місцевого самоврядування в структурно-організаційному плані – це сукупність органів місцевого самоврядування, органів самоорганізації населення та організаційних форм, за допомогою яких відповідна територіальна громада або її складові частини здійснюють завдання та функції місцевого самоврядування, вирішують питання місцевого значення.

 

10-04-2018

Основи статусу депутатів місцевих рад закріплені Конституцією України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про статус депутатів місцевих рад" від 11.06.2001 року, іншими законами України. Так, Закон  "Про статус депутатів місцевих рад"  визначає правовий статус депутата сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної  ради  (далі  -  місцева  рада) як представника інтересів територіальної  громади,  виборців  свого  виборчого   округу   та рівноправного    члена    місцевої   ради,   встановлює   гарантії депутатської діяльності та порядок відкликання  депутата  місцевої ради.

 

10-04-2018

Традиційно питання лідерства розглядалось без урахування статі. І оскільки на керівних посадах як на державному, так і місцевому рівні майже завжди переважали здебільшого чоловіки, складалось враження, що жінок-лідерок дуже мало. І такий стан справ закріпився у свідомості і чоловіків, і жінок як традиційний , що зумовило  формування політики з  “чоловічим обличчям”. Проте залучення жінок у політичну діяльність  заради  створення “політики з жіночим обличчям”  також певним чином  сприяє закріпленню  стереотипних гендерних норм.

Отже, ЧОМУ жінки потрібні в політиці?  

10-04-2018

 Елементи стратегії виборчої кампанії як база для деталізованого плану її проведення

08-11-2017

 У запропонованому матеріалі: як готуватися до публічного виступу, на які моменти звертати увагу при розробці презентації, складові презентації і які акценти слід робити в кожній із її частин.  

 

08-11-2017

Заперечення аудиторії можуть виявитися тим каменем спотикання, об який розіб’ються всі чудові аргументи, які ви представили у своїй презентації. Звинувачення чи незгода з Вашою думкою, висловлюваннями чи позицією значно знижують той ефект, на який ви розраховуєте, коли виголошуєте свою промову. На допомогу Вам прийдуть техніки «трансформації заперечень», опанувавши які ви зможете вийти на новий рівень спілкування із опонентами.

 

08-11-2017

 Кожна ваша зустріч з людиною, яка вам симпатизує, може завершуватися пропозицією до неї стати волонтером/ волонтеркою або отримати від неї рекомендації щодо того/тієї, хто може стати волонтером (волонтеркою) у вашій кампанії. Де шукати волонтерів, яка мотивація волонтерства, що  мають знати волонтери – у запропонованому матеріалі.  

 

08-11-2017

 Структура команди кампанії та функції кожного/ кожної з її членів

 

08-11-2017

План кампанії допомагає визначити дорожню карту в напрямку бажаної кінцевої мети (виграти, "засвітитися", ...) і опирається на аналіз ситуації із наступним розробленням стратегії та тактики, які будуть використовуватися для її досягнення.

08-11-2017

1 2 2

Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 23 червня 1985р.Відомості на момент обрання: освіта вища, спеціальний кореспондент, ТОВ "ТРК "Студія 1+1", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика