Презентації

 В презентації розкриті тонкощі мистецтва публічних виступів, надані практичні інструменти привернення і утримання уваги аудиторії, правила роботи зі складними питаннями, техніки трансформації заперечень. Розкриті питання невербальної комунікації та управління емоційним станом.

 

08-11-2017

 

  • На що саме слід звернути увагу при побудові комунікаційної стратегії співпраці зі ЗМІ?
  • Якими повинні бути прес-релізи, що спрацьовують?
  • Як знайти «правильні» питання для комунікації із цільовою аудиторією і як формувати ключові месседжі?
  • Як підготуватися до зустрічі з журналістом/журналісткою і  що робити в кризовій ситуації?

Відповіді на ці та багато інших питань щодо комунікацій з медіа Ви знайдете у даному навчальному матеріалі.

08-11-2017

 Що впливає на спосіб нашого сприйняття, як формувати довіру до інформації та як уникати типових помилок при організації діалогу – все це в презентації «Основи комунікації».

 
08-11-2017

Вибори є невід’ємною ознакою демократичного суспільства, а демократія невіддільна від виборів. Вибори у суспільстві виконують ряд важливих функцій – від вираження інтересів громадян до формування політичної еліти. Виборче право громадян - це конституційне право громадян України обирати і бути обраними до органів державної влади і органів місцевого самоврядування.

08-11-2017
 Презентація підготовлена до 8-го березня - Міжнародного дня боротьби за права жінок та міжнародний мир в рамках інформаційної кампанії "Жінки за жінок!"
08-11-2017

Гендерне квотування виступає як елемент позитивної дискримінації та забезпечує демократичний принцип формування парламенту як представницького органу всього населення, усіх його етнічних, соціальних, культурних та  інших груп. Цей механізм слід розглядати як тимчасовий, перехідний для підготовки громадської думки щодо розширення участі жінок через усвідомлення необхідності  їх ширшого представництва, оскільки жінки недопредставлені не тільки в органах влади, але і на рівні топ-позицій на підприємствах та в організаціях, в інших державних інституціях. 

 
08-11-2017

Презентація узагальнює кроки із підготовки кандидаткою та її командою зустрічі з виборцями: аналіз очікувань аудиторії;  сценарій зустрічі; укладання промови, можливі питання, заперечення виборців і варіанти відповідей на них; інформаційний супровід і підготовка роздаткових, агітаційних матеріалів/плакатів і т. п.,залучення волонтерів.

08-11-2017

Ключове повідомлення є основним інструментом  перемоги на виборах. Презентація допоможе побудувати і протестувати основне повідомлення Вашої виборчої кампанії.

08-11-2017

Відповідно до Європейської Хартії Місцевого Самоврядування від 15.10.1985 р., зміст місцевого самоврядування полягає у гарантованому державою праві та реальній здатності самих територіальних спільнот громадян (територіальних колективів) та сформованих ними органів самостійно та під свою відповідальність вирішувати окрему частину публічних справ, діючи в межах конституції та законів відповідної держави. Органи місцевого самоврядування визнано однією з головних підвалин будь-якого демократичного врядування. 

08-11-2017
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика