Корисні посилання

http://www.wdn.org/explore-our-resources

Бібліотека Мережі  WDN з ресурсами за такими  темами: жіноче політичне партійне лідерство, фінанси і стратегії кампанії, робота з виборцями, економічні права  і можливості жінок, комунікації та співпраця зі ЗМІ, створення коаліцій та менеджмент виборчих кампаній.

 http://www.wdn.org/

Демократична Жіноча Мережа (WDN) є ініціативою Міжнародного республіканського інституту ( IRI ), яка працює для підвищення жіночої політичної участі, жіночого лідерства і представництва на виборних посадах.

 

 

http://www.iri.org/

IRI (Міжнародний республіканський інститут)  - некомерційна, позапартійна організація, яка просуває свободу і демократію в усьому світі, допомагаючи політичним партіям  стати більш проблемо-орієнтованими і чуйними, допомагаючи громадянам брати участь в державному плануванні, а також працюючи на підвищення ролі маргіналізованих груп в політичному процесі - в тому числі жінок та молоді Мова – англійська.

https://www.iri.org.ua/navchalni-resursy

Навчальні ресурси IRI, Україна відео, книги, матеріали українською.

 

 

http://www.aceproject.org

ACE Electoral Knowledge Network   являє собою інтерактивний механізм знань, який забезпечує авторитетну інформацію про вибори, сприяє надійній та ефективній  інформованості про виборчі процеси. ACE  також надає користувачам та користувачкам порівняльні дані і новини, пов'язані з виборами, і діє як форум практиків для обміну знаннями та досвідом. ACE Electoral Knowledge Network вільно доступна для всіх, і має більше 100000 відвідувачів щомісяця. Ресурс  представлений 5-ма мовами (в т.ч. російською)

 

 

http://gef.eu/

GEF Зелений Європейський фонд є європейською політичним фондом, що фінансується Європейським парламентом. Він пов'язаний з іншими екополітичними структурами, які працюють на європейському рівні, такими як Європейська Партія Зелених і Група Зелених в Європейському парламенті - тим не менш, цей фонд не залежить від них. Завдання фонду - спонукати громадян Європи брати участь у дискусіях на європейському рівні і спільно творити сильнішу, більш життєздатну і пряму європейську демократію. На мовах країн – учасниць Європейського Союзу.

В розділі «Бібліографія» http://campaignhandbook.gef.eu/bibliography/ ви знайдете посібник ведення виборчої кампанії і кращі практики ведення кампаній із різних країн Європейського Союзу. Мова – англійська.

 

 

http://www.progressivemajorityaction.org/

Фонд дій Прогресивної  Більшості є некомерційною адвокасі групою, яка допомагає перетворити низових  активістів і активісток в «прогресивних чемпіонів». Мета Фонду – трансформація  американської  політики знизу вгору для досягнення рівності і справедливості. Цей ресурс буде цікавий всім, хто шукає варіантів позитивних змін в основних сферах економічного та суспільного життя в країні (соціальні послуги, права ЛГБТ, економічна справедливість, освіта, медицина, репродуктивне здоров’я, бюджети і податки, мінімальна зарплата, довкілля, виборчі права і т.п.)і ефективних методів аргументації необхідності пропонованих змін. Мова – англійська.

 

 

http://Quotaproject.org

Веб-сайт однойменного проекту із переліком та картою використання гендерних квот по всьому світу. Мова – англійська, французька, іспанська.

 

 

https://drudedahlerup.com/

Веб-сторінка  Drude Dahlerup. Drude Dahlerup є датсько-шведською професоркою політичних наук у Стокгольмському університеті. Її основною областю досліджень є гендер та політика. Вона - міжнародна консультантка  з питань розширення прав і можливостей жінок в політиці і фахівчиня із впровадження різних систем гендерних квот. Мова – англійська.

 

http://cehrin.org.ua/?page_id=799 

Бібліотека ГО «Центру Громадянських ініціатив», яка містить матеріали по плануванню виборчих кампаній та книги присвячені виборчим кампаніям, корисні матеріали  для місцевих депутатів,  та  матеріали про фонди громад. Мова – українська.

 

 

https://www.oporaua.org

Громадянська мережа ОПОРА - це неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів в пріоритетних напрямках діяльності якої - забезпечення комплексного довготермінового моніторингу та аналізу виборчого процесу і програмної діяльності політичних партій в Україні, спостереження під час виборів. Мова – українська.

 

 

https://www.ndi.org/

Національний демократичний інститут - некомерційна, позапартійна, неурядова організація, яка працює з метою підтримки і зміцнення демократичних інститутів у всьому світі за допомогою участі громадян, відкритості та підзвітності в управлінні. Мова – англійська.

 

 

http://50vidsotkiv.org.ua/peremozhna-kampaniya/

Навчальні фільми соціального проекту  «Жінки – це 50% успіху України»,  спрямованого на активізацію та підтримку жінок в громадському та політичному житті та врівноваження представництва жінок та чоловіків на ключових позиціях. Мова– українська.

 

http://old.razumkov.org.ua/ukr/upload/Gender-FINAL-S.pdf

 

«Гендерна рівність і розвиток: погляд у контексті європейської стратегії України». Видання присвячене дослідженню гендерної проблематики в Україні, проведеного  Центром Разумкова.

Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Співголова депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Співголова депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінка Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Данія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Грузією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина Веб-сторінкаДата народження: 15 травня 1971р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 3.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика