Навчальні матеріали

Бюджет – це план формування та застосування фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, що їх здійснюють органи державної влади, органи влади Автономної Республіки Крим та органи місцевого самоврядування протягом бюджетного періоду.

Бюджетна система – це сукупність бюджетів усіх рівнів. Бюджетну систему України утворюють конкретні види бюджетів – це державний і місцеві бюджети.

10-04-2018

Система місцевого самоврядування в структурно-організаційному плані – це сукупність органів місцевого самоврядування, органів самоорганізації населення та організаційних форм, за допомогою яких відповідна територіальна громада або її складові частини здійснюють завдання та функції місцевого самоврядування, вирішують питання місцевого значення.

 

10-04-2018

Основи статусу депутатів місцевих рад закріплені Конституцією України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про статус депутатів місцевих рад" від 11.06.2001 року, іншими законами України. Так, Закон  "Про статус депутатів місцевих рад"  визначає правовий статус депутата сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної  ради  (далі  -  місцева  рада) як представника інтересів територіальної  громади,  виборців  свого  виборчого   округу   та рівноправного    члена    місцевої   ради,   встановлює   гарантії депутатської діяльності та порядок відкликання  депутата  місцевої ради.

 

10-04-2018

Традиційно питання лідерства розглядалось без урахування статі. І оскільки на керівних посадах як на державному, так і місцевому рівні майже завжди переважали здебільшого чоловіки, складалось враження, що жінок-лідерок дуже мало. І такий стан справ закріпився у свідомості і чоловіків, і жінок як традиційний , що зумовило  формування політики з  “чоловічим обличчям”. Проте залучення жінок у політичну діяльність  заради  створення “політики з жіночим обличчям”  також певним чином  сприяє закріпленню  стереотипних гендерних норм.

Отже, ЧОМУ жінки потрібні в політиці?  

10-04-2018

 Елементи стратегії виборчої кампанії як база для деталізованого плану її проведення

08-11-2017

 У запропонованому матеріалі: як готуватися до публічного виступу, на які моменти звертати увагу при розробці презентації, складові презентації і які акценти слід робити в кожній із її частин.  

 

08-11-2017

Заперечення аудиторії можуть виявитися тим каменем спотикання, об який розіб’ються всі чудові аргументи, які ви представили у своїй презентації. Звинувачення чи незгода з Вашою думкою, висловлюваннями чи позицією значно знижують той ефект, на який ви розраховуєте, коли виголошуєте свою промову. На допомогу Вам прийдуть техніки «трансформації заперечень», опанувавши які ви зможете вийти на новий рівень спілкування із опонентами.

 

08-11-2017

 Кожна ваша зустріч з людиною, яка вам симпатизує, може завершуватися пропозицією до неї стати волонтером/ волонтеркою або отримати від неї рекомендації щодо того/тієї, хто може стати волонтером (волонтеркою) у вашій кампанії. Де шукати волонтерів, яка мотивація волонтерства, що  мають знати волонтери – у запропонованому матеріалі.  

 

08-11-2017

 Структура команди кампанії та функції кожного/ кожної з її членів

 

08-11-2017

План кампанії допомагає визначити дорожню карту в напрямку бажаної кінцевої мети (виграти, "засвітитися", ...) і опирається на аналіз ситуації із наступним розробленням стратегії та тактики, які будуть використовуватися для її досягнення.

08-11-2017

1 2 2

Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 26 квітня 1980р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, ТОВ "Статус Дент", безпартійнa, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 106.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика