Бюджет – це план формування та застосування фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, що їх здійснюють органи державної влади, органи влади Автономної Республіки Крим та органи місцевого самоврядування протягом бюджетного періоду.
Бюджетна система – це сукупність бюджетів усіх рівнів. Бюджетну систему України утворюють конкретні види бюджетів – це державний і місцеві бюджети.
Система місцевого самоврядування в структурно-організаційному плані – це сукупність органів місцевого самоврядування, органів самоорганізації населення та організаційних форм, за допомогою яких відповідна територіальна громада або її складові частини здійснюють завдання та функції місцевого самоврядування, вирішують питання місцевого значення.
Основи статусу депутатів місцевих рад закріплені Конституцією України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про статус депутатів місцевих рад" від 11.06.2001 року, іншими законами України. Так, Закон "Про статус депутатів місцевих рад" визначає правовий статус депутата сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради (далі - місцева рада) як представника інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу та рівноправного члена місцевої ради, встановлює гарантії депутатської діяльності та порядок відкликання депутата місцевої ради.
Традиційно питання лідерства розглядалось без урахування статі. І оскільки на керівних посадах як на державному, так і місцевому рівні майже завжди переважали здебільшого чоловіки, складалось враження, що жінок-лідерок дуже мало. І такий стан справ закріпився у свідомості і чоловіків, і жінок як традиційний , що зумовило формування політики з “чоловічим обличчям”. Проте залучення жінок у політичну діяльність заради створення “політики з жіночим обличчям” також певним чином сприяє закріпленню стереотипних гендерних норм.
Отже, ЧОМУ жінки потрібні в політиці?
Елементи стратегії виборчої кампанії як база для деталізованого плану її проведення
У запропонованому матеріалі: як готуватися до публічного виступу, на які моменти звертати увагу при розробці презентації, складові презентації і які акценти слід робити в кожній із її частин.
Заперечення аудиторії можуть виявитися тим каменем спотикання, об який розіб’ються всі чудові аргументи, які ви представили у своїй презентації. Звинувачення чи незгода з Вашою думкою, висловлюваннями чи позицією значно знижують той ефект, на який ви розраховуєте, коли виголошуєте свою промову. На допомогу Вам прийдуть техніки «трансформації заперечень», опанувавши які ви зможете вийти на новий рівень спілкування із опонентами.
Кожна ваша зустріч з людиною, яка вам симпатизує, може завершуватися пропозицією до неї стати волонтером/ волонтеркою або отримати від неї рекомендації щодо того/тієї, хто може стати волонтером (волонтеркою) у вашій кампанії. Де шукати волонтерів, яка мотивація волонтерства, що мають знати волонтери – у запропонованому матеріалі.
Структура команди кампанії та функції кожного/ кожної з її членів
План кампанії допомагає визначити дорожню карту в напрямку бажаної кінцевої мети (виграти, "засвітитися", ...) і опирається на аналіз ситуації із наступним розробленням стратегії та тактики, які будуть використовуватися для її досягнення.