Презентації

Історія України від найдавніших часів до сьогодення залишається історією чоловіків. Найчастіше в історичних працях жінка – яскрава, неповторна і сильна особистість – згадується лише як мати, донька, дружина, сподвижниця якогось видатного чоловіка.

В підручниках та довідниках з історії України жіночі імена зустрічаються лише зрідка.

 Важко й уявити, скільки їх залишилося невідомими для історії тільки тому, що ці імена «жіночі». 

Пропонуємо презентацію, де Ви знайдете для себе як відомих так і невідомих жінок із 12 областей України, в яких діє проект ПУЛу жінок

10-04-2018
10-04-2018

 В презентації розкриті тонкощі мистецтва публічних виступів, надані практичні інструменти привернення і утримання уваги аудиторії, правила роботи зі складними питаннями, техніки трансформації заперечень. Розкриті питання невербальної комунікації та управління емоційним станом.

 

08-11-2017

 

  • На що саме слід звернути увагу при побудові комунікаційної стратегії співпраці зі ЗМІ?
  • Якими повинні бути прес-релізи, що спрацьовують?
  • Як знайти «правильні» питання для комунікації із цільовою аудиторією і як формувати ключові месседжі?
  • Як підготуватися до зустрічі з журналістом/журналісткою і  що робити в кризовій ситуації?

Відповіді на ці та багато інших питань щодо комунікацій з медіа Ви знайдете у даному навчальному матеріалі.

08-11-2017

 Що впливає на спосіб нашого сприйняття, як формувати довіру до інформації та як уникати типових помилок при організації діалогу – все це в презентації «Основи комунікації».

 
08-11-2017

Вибори є невід’ємною ознакою демократичного суспільства, а демократія невіддільна від виборів. Вибори у суспільстві виконують ряд важливих функцій – від вираження інтересів громадян до формування політичної еліти. Виборче право громадян - це конституційне право громадян України обирати і бути обраними до органів державної влади і органів місцевого самоврядування.

08-11-2017
 Презентація підготовлена до 8-го березня - Міжнародного дня боротьби за права жінок та міжнародний мир в рамках інформаційної кампанії "Жінки за жінок!"
08-11-2017

Гендерне квотування виступає як елемент позитивної дискримінації та забезпечує демократичний принцип формування парламенту як представницького органу всього населення, усіх його етнічних, соціальних, культурних та  інших груп. Цей механізм слід розглядати як тимчасовий, перехідний для підготовки громадської думки щодо розширення участі жінок через усвідомлення необхідності  їх ширшого представництва, оскільки жінки недопредставлені не тільки в органах влади, але і на рівні топ-позицій на підприємствах та в організаціях, в інших державних інституціях. 

 
08-11-2017

Презентація узагальнює кроки із підготовки кандидаткою та її командою зустрічі з виборцями: аналіз очікувань аудиторії;  сценарій зустрічі; укладання промови, можливі питання, заперечення виборців і варіанти відповідей на них; інформаційний супровід і підготовка роздаткових, агітаційних матеріалів/плакатів і т. п.,залучення волонтерів.

08-11-2017

Ключове повідомлення є основним інструментом  перемоги на виборах. Презентація допоможе побудувати і протестувати основне повідомлення Вашої виборчої кампанії.

08-11-2017

1 2 2

Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Веб-сторінкаДата народження: 30 листопада 1979р.Відомості на момент обрання: освіта вища, президент, громадська організація "Міжнародний центр балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик. Центр політичного діалогу", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 29.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика