Основні результати діяльності

ЗАПЛАНОВАНІ  РЕЗУЛЬТАТИ  ДІЯЛЬНОСТІ  ЗА  ПРОЕКТОМ

 

Результат 1: Зміцнення діалогу між політичними партіями, місцевою владою  та ОГС щодо участі жінок у виборчих процесах на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Команда проекту ініціює  широкий діалог між політичними партіями, місцевою владою  та ОГС щодо шляхів підвищення участі жінок у виборчих процесах. Хотілося б сподіватися, що зміни у ставленні до участі і лідерства жінок, а також усвідомлення засобів і стратегій розширення доступу жінок до виборної посади і політичного лідерства призведе до збільшення числа жінок на виборних посадах на національному, обласному та місцевому рівнях і в результаті забезпечить позитивний демократичний вплив на громади, законодавчі органи і життя громадян.

 

Результат 2: Розширення політичної участі жінок на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Команда проекту допоможе можливим майбутнім жінкам-кандидаткам (тим, які активні в громадському секторі (справах) набути інструменти, необхідні для успішної участі в усіх аспектах політичного процесу. Тренінг випрацювання навичок, наставництво і мережеві можливості будуть розширювати участь жінок у політичних процесах і допомогатимуть їм отримати навички, необхідні для того, щоб взяти на себе більшу роль у владі всіх рівнів, в політичних партіях і в громадянському суспільстві. Хотілося б сподіватися, що ця програма буде мотивувати жінок до політичної діяльності шляхом зміцнення їх довіри і підвищення їх обізнаності про важливість участі в політичному житті і через покращення їх навичкок у  проведенні кампанії.

 

Результат 3. Підвищення обізнаності громадськості та розуміння важливості ролі жінок в політиці.

 

Команда проекту буде активно брати участь у місцевих політичних дискусіях і в підтримці заходів щодо сприяння врахуванню гендерного мейнстрімінгу  на місцевому, національному та міжнародному рівнях. Команда проекту надасть підтримку місцевим органам влади в поглибленні розуміння гендерної рівності; буде розширювати  і впливати на діалог з питань рівної участі  і будувати міцні відносини з місцевими організаціями громадянського суспільства для підтримки інформаційних  кампаній, які сприятимуть представленості жінок в політиці. Проектна діяльність на місцевому рівні допоможе громадянам визнати, що участь жінок у політичних процесах має вирішальне значення для прийняття обґрунтованих рішень, справедливого і рівного розподілу ресурсів, можливостей і переваг, а також поліпшення якості життя для всього суспільства.

Відеоматеріали
Цикл об’єднує поради експертів та історії успіху народних депутаток та жінок-лідерок.
Жінки-народні депутатки
Заступник Голови Верховної Ради України
Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Заступник Голови Верховної Ради УкраїниЗаступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Литовською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Швеція Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Данія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінкаДата народження: 17 листопада 1970р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 5.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика