Успішні істроії
Її історія – ще раз нагадує стару істину: жінці в Україні потрібно бути в рази сильнішою і розумнішою за чоловіка, аби досягти вершин. Лілія Ричкіна народилася 08 червня 1968 року в селі Красна Слобода Буринського району Сумської області. У 1990 році вона закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім.А.С.Макаренка за спеціальністю «географія і біологія», у 1994 році у цьому ж інституті отримала другу спеціальність - «психологія в системі освіти». У 2007 році Лілія Ричкіна закінчила Харківський національний економічний університет за спеціальністю «економіка підприємства», а у 2011 році - Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «державне управління». Працювала вчителем, психологом, викладачем кафедри практичної психології Сумського державного педагогічного інституту ім.А.С.Макаренка, генеральним директором комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради. У грудні 2015 року Лілію Ричкіну обрали заступником голови Сумської обласної ради.
20-11-2017
Леся Герасимчук, депутатка Хмельницької міської ради. У 1998 році вона закінчила Clifton Forge High School (США), у 2003 - Технологічний університет Поділля, де отримала освіту за спеціальністю «Міжнародна інформація» та здобула кваліфікацію міжнародника-аналітика і перекладача. Леся Герасимчук - член правління та волонтер Благодійного фонду «Волонтери Поділля»
20-11-2017
Анна Мовяк - депутатка Луцької міської ради, обрана від Луцької міської партійної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль. Після Революції гідності Анна зрозуміла, що потрібно самій діяти, однак був страх перед відповідальністю. Вважає, що найбільшою перепоною є міф, що політика - не жіноча справа: «Жінка є працьовита, наполеглива…», - говорить Анна, мати 4-х дітей, - «а політика – є мистецтвом домовлятися, і кому, як не жінці виконувати таку місію».
20-11-2017
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України Веб-сторінкаДата народження: 7 червня 1989р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 66.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика